Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Як захищати права органів самоврядування в судах

6 травня, 2004 р.

    *** 20-21 травня 2004 року у Тернополі Західноукраїнський регіональний навчальний центр та Тернопільське регіональне відділення Асоціації міст України проводять навчальний семінар на тему “Судовий захист прав органів місцевого самоврядування в судах загальної юрисдикції” для міст та селищ Тернопільської області.
    
    Цілі семінару - ознайомити слухачів із: судовою системою України; складом учасників судового процесу, їх правами та обов’язками; справами підвідомчими судам загальної юрисдикції; порядком звернення до суду; розглядом справ у суді першої інстанції, апеляційним та касаційним оскарженням, переглядом рішень за нововияленими та винятковими обставинами; виконанням рішень, ухвал та постанов судів, а також надати практичні навички в написанні позовної заяви, скарги, заяви, апеляційної скарги, пояснень зі справи.
    
    Викладачі:
    Володимир Дручек – викладач ЗУРНЦ, підприємець-юрист, оцінювач нерухомості;
    Михайло Дручек – викладач ЗУРНЦ, підприємець-юрист.
    
    До участі запрошуються керуючі справами виконкому; начальники, працівники юридичних управлінь та відділів з населених пунктів Тернопільської області.
    
    Учасники забезпечуються роздатковими матеріалами, дворазовим у перший та одноразовим – у другий день роботи семінару харчуванням, а також проживанням за рахунок українсько-американської Програми партнерства громад. Проїзд – коштом учасників. Поселення у готелі „Тернопіль”.
    
    У зв`язку з обмеженням кількості учасників просимо завчасно, до 17 травня 2004 року, підтвердити факт приїзду та прізвища учасників електронним повідомленням на адресу zurnc@zurnc.org.ua, за телефонами: (0322) 97-08-10, 97-08-09, 97-54-54 чи за допомогою контактної форми на веб-сторінці ЗУРНЦу в Інтернет: http://www.zurnc.org.ua.
    
    Місце проведення семінару: м. Тернопіль, вул. Листопадова, 7/1, Регіональне відділення асоціації міст України. Реєстрація учасників проводитиметься 20 травня 2004 року з 9.00 до 10.00 год. Початок роботи семінару о 10.00. год.
    
    КОНТАКТИ:
    Західноукраїнський регіональний навчальний центр
    Тел.: (0322) 970 810, 970 809, 975 454
    Електронна пошта: zurnc@zurnc.org.ua
    
    
    Джерело : Сівік ЮА


Які політичні сили Київщини є найбільш близькими вам?
Батьківщина (Всеукраїнське об'єднання)
Голос (Політична партія)
Європейська Солідарність (політична партія)
Наш Край (політична партія)
Опозиційна платформа - За життя
Радикальна партія О.Ляшка
Слуга народу (політична партія)
Сила і Честь (Політична партія І. Смєшка)
Інша партія
Жодна партія не є близькою мені