Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ МОЛОДІЖНИЙ КОНКУРС

6 травня, 2004 р.

    *** Академія педагогічних наук України, група Міжнародних донорських організацій та Міжнародних програм технічної допомоги в Україні, ЗМІ та медіа-об‘єднання України під патронатом Міністерства освіти і науки України, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, Інституту вищої освіти АПН України, Малої академії наук України проводять всеукраїнський молодіжний конкурс “Молодь України – XXI століття”.
    
    На конкурс можуть подаватися проекти за такими 5 напрямами:
    
    Соціальний проект.
    Медійний проект.
    Бізнес-проект.
    IT- проект (інформаційні технології).
    Екологічний проект.
    До участі у конкурсі запрошуються молоді люди віком від 15 до 25 років - школярі старших класів; студенти 1-4 курсів; студенти-випускники та працююча молодь з вищою освітою.
    
    Проект повинен містити:
    Назву та прізвища авторів проекту; обов’язково власне ім'я, яке б відображало суть задуму та відрізняло проект від інших.
    Стислий виклад мети/задуму або проблеми, на вирішення якої спрямовано проект. Проект повинен мати сенс – відповідати на питання “навіщо” або “для чого” він створюється. Вдала ідея або оригінальне розв'язання якої-небудь проблеми мають бути зрозумілі для інших.
    Перелік конкретних завдань, які вирішуватиме проект. Досягнення великої мети, на яку зорієнтовано проект, стає можливим у результаті здійснення конкретних дій.
    План реалізації проекту в цілому та кожного із завдань. Необхідно розкрити послідовність кроків, що ведуть до здійснення проекту – що саме, коли саме, ким саме здійснюватиметься для досягнення головної мети проекту.
    Перелік та кількість необхідних для реалізації проекту ресурсів. Здійснення проекту обов'язково передбачає залучення яких-небудь додаткових ресурсів – наприклад, матеріально-технічних (від олівця до ноутбука), людських (волонтерів, консультантів, асистентів тощо) чи фінансових.
    Орієнтовний кошторис. Приблизний бюджет проекту, розрахунок витрат є його невід'ємною частиною.
    Очікувані результати впровадження проекту: короткострокові та довготермінові. Будь-який проект передбачає не лише досягнення конкретного результату (наприклад, видання газети або проведення концерту), а також здійснення певного впливу на аудиторію (наприклад, зацікавлення інших людей своїм задумом).
    У цьому році конкурсні проекти, розробляються за такими напрямами:
    
    Соціальні проекти - проекти, спрямовані на вирішення актуальних суспільних проблем або втілення задумів, що стосуються соціальної сфери. Зокрема, це можуть бути проекти, присвячені організації дозвілля молоді або правовим питанням, освіті чи працевлаштуванню тощо.
    Медіа-проекти - проекти, спрямовані на створення інформаційних ресурсів – друкованих чи Інтернет-видань, телевізійних чи радіопрограм, разових інформаційних подій, нових засобів розповсюдження інформації тощо.
    Бізнес-проекти - проекти, спрямовані на реалізацію підприємницької активності молоді – від заробітку на кишенькові гроші до серйозних інвестиційних проектів.
    IT-проекти – проекти, спрямовані на втілення оригінальних задумів у сфері інформаційних технологій та телекомунікацій – корисних чи розважальних програм, мов програмування, засобів вдосконалення передачі даних тощо.
    Екологічні проекти - проекти, спрямовані на вирішення екологічних проблем - як на рівні одного будинку, так і на рівні країни.
    
    У конкурсі також можуть брати участь мультидисциплінарні проекти.
    
    Проекти подаються українською, російською або англійською мовами.
    
    Критерії оцінки проектів:
    
    оригінальність задуму: наскільки новою є мета, наскільки нове бачення проблеми пропонується авторами проекту;
    актуальність задуму: наскільки проект відповідає потребам часу;
    реалістичність проекту: наскільки проект є придатним для втілення;
    досконалість проекту: наскільки проект є завершеним та самодостатнім, готовим до реалізації.
    Проекти подаються на адресу: 01014, Київ, вул. Бастіонна, 9, оф. 907, Всеукраїнський молодіжний конкурс “Молодь України – ХХІ століття”, або в електронному вигляді за адресою: molod@ln.ua.
    
    Останній термін подачі проектів - 15 червня 2004 року.
    
    До 1 липня 2005 року журі оцінюють подані проекти та визначають переможців. Оголошення переможців відбудеться на початку липня. Другий тур конкурсу триватиме до 15 вересня 2004 року.
    
    Конкурс передбачає низку призів:
    
    школярам - вступ до вищого навчального закладу України;
    студентам - вступ на магістерську програму одного з вищих навчальних закладів;
    випускникам та молоді з вищою освітою - вступ до аспірантури одного з вищих навчальних закладів м. Києва або одного з академічних інститутів АПН України.
    Оцінюватимуть проекти два журі:
    
    молодіжне журі визначатиме найоригінальніші та найактуальніші задуми конкурсантів;
    експертне журі даватиме фахову оцінку конкурсним проектам з точки зору їхньої досконалості, реалістичності та ефективності.
    Переможці, які отримають гран-прі конкурсу, матимуть шанс реалізувати свої проекти, отримати фахову консультацію щодо їх реалізації. Усі проекти буде представлено на веб-сайті конкурсу для широкого обговорення – це реальна можливість знайти однодумців у будь-якому куточку України та за її межами.
    
    Ті, хто не став переможцем, матимуть змогу отримати зворотній зв'язок та консультації щодо своїх проектів. Крім того конкурсантів, які не перемогли, буде запрошено до участі в наступних турах конкурсу.
    
    Консультації щодо умов конкурсу, подачі проектів та оголошення результатів можна отримати за тел. (044) 290 2298, або надіславши лист-запит за адресою molod@ln.ua.
    
    Додаткову інформацію можна отримати на Інтернет-сайті конкурсу http://www.molodXXI.kiev.ua.
    
    Обговорення усіх конкурсних проектів відбуватиметься прозоро - у засобах масової інформації та на форумі Інтернет-сайту http://www.molodXXI.kiev.ua.
    
    КОНТАКТИ:
    Оргкомітет конкурсу
    Тел.: (044) 290 2298
    Електронна пошта: molod@ln.ua
    Інтернет-сайт: http://www.molodXXI.kiev.ua
    
    джерело: http://www.gurt.org.ua


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю