Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Громадське слухання „Права людини та основні свободи в проекті Кримінально-процесуального кодексу України”

6 травня, 2004 р.

    *** 12 травня, м. Київ, конференц-зал Регіонального центру Академії правових наук України (вул. Пилипа Орлика, 3), реєстрація з 9.30
    Організатори: Рада українських правозахисних організацій (РУПОР) та Харківська правозахисна група за підтримки Міжнародного фонду „Відродження” (МФВ).
    
    Учасники: запрошені представники громадських правозахисних організацій, Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин, Комітету Верховної Ради України з питань правової політики, Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, Верховного Суду України, Державної судової адміністрації, Міністерства Юстиції України, наукових установ, народні депутати України.
    Проект Кримінально-процесуального кодексу України був винесений на друге читання у парламенті ще у вересні 2003 року. Проте голосування тоді не відбулося. Цієї весни проект кодексу вже декілька раз ставили до порядку денного парламенту, проте голосування так і не відбулося. Зараз проект Кримінально-процесуального кодексу України заплановано розглянути 18 травня 2004 року.
    Попри важливість цього одного з найголовніших правових актів, практично відсутнє його громадське обговорення. Внаслідок чого є небезпідставні побоювання, що в ньому будуть відображені інтереси лише правоохоронних органів, що прагнуть розслідувати злочини. В такій ситуації права кожної особи та основні свободи ставляться на щабель нижче.
    Узагальнені коментарі та зауваження громадського слухання будуть пізніше надруковані в окремій збірці та передані для ознайомлення народним депутатам України.
    
    Контактна особа:
    Ярослав Гордієвич,
    прес-секретар РУПОРу
    Тел: (067) 209 1772
    www.rupor.org
    Електронна пошта: press@rupor.org


Які політичні сили Київщини є найбільш близькими вам?
Батьківщина (Всеукраїнське об'єднання)
Голос (Політична партія)
Європейська Солідарність (політична партія)
Наш Край (політична партія)
Опозиційна платформа - За життя
Радикальна партія О.Ляшка
Слуга народу (політична партія)
Сила і Честь (Політична партія І. Смєшка)
Інша партія
Жодна партія не є близькою мені