Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


ТВІЙ ГОЛОС - ВАЖЛИВИЙ!

7 травня, 2004 р.

    *** Луцьк, 6 травня 2004 року. Відбулась презентація проекту Асоціації захисту прав молоді Волині “Формування активної виборчої позиції у молодих виборців Волинської області”. Проект здійснюється за підтримки проекту “Мережа громадянської дії в Україні” Інституту сталих спільнот (ISC/UCAN) за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
    
    На думку членів Асоціації захисту прав молоді Волині, у сучасної молоді сформовано декілька стереотипів, породжених відсутністю елементарних правових знань щодо виборчого законодавства, мінімальним рівнем розвитку НДО та органів самоорганізації громад в районах Волинської області. Адже молодь вважає, що вибори – це нецікаво, це справа дорослих, голос однієї особи нічого не вартий. Саме тому проект “Формування активної виборчої позиції у молодих виборців Волинської області” спрямовано на активізацію молодих осіб, які вперше візьмуть участь у виборах Президента України 2004 року.
    
    Мета проекту - активізація молодих громадян Луцького, Шацького, Ковельського, Маневицького, Любомльського, Камінь-Каширського та Любешівського районів Волинської області віком від 18 до 28 років, які вперше голосуватимуть, та молоді взагалі до активної громадянської позиції та участі у виборах Президента України.
    
    Консультант проекту - доктор політичних наук, завідувач кафедри політології ВДУ ім. Лесі Українки Богдан Ярош.
    
    У рамках проекту передбачається:
    - проведення навчань для молоді “Молодь та вибори”;
    - проведення інформаційних зустрічей у формі міні-лекцій за участю представників районних виборчих комісій та консультантів проекту на базі навчальних закладів Волині або районних будинків культури;
    - виготовлення та розповсюдження інформаційних буклетів на теми: “Повноваження Президента України”, “Процедура голосування”, “Твій голос - важливий”, “Етапи виборчого процесу”;
    - створення тематичних розділів “Вибори - 2004” в газеті для молоді та НДО “Ініціатива” та на Інтернет-сайті http://www.iniciativa.com.ua для висвітлення заходів проекту, обговорення участі та залучення молоді до виборів.
    
    Наталія Кучер
    Асоціація захисту прав молоді Волині
    43000, Луцьк, а/с 221
    Тел./факс: (03322) 52 421
    Електронна пошта: aspmv@ukr.net
    Інтернет-сайт: http://www.iniciativa.com.ua
    Джерело: http://www.gurt.org.ua


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій