Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


ПІДСУМКИ ПЕРШОГО ЕТАПУ ПРОГРАМИ-КОНКУРСУ З ПІДТРИМКИ РЕГІОНАЛЬНОЇ

7 травня, 2004 р.

    *** Київ, травень 2004 року. Підведено підсумки першого етапу програми-конкурсу з підтримки регіональної та місцевої журналістики в Україні, який проводиться Міжнародним фондом “Україна 3000” спільно з Інститутом масової інформації, Київською незалежною медіа-профспілкою, Українською асоціацією видавців періодичної преси та Академією української преси.
    
    До 20 березня 2004 року на розгляд Громадської ради програми надійшло більше 200 робіт від учасників конкурсу майже з усіх регіонів України, серед яких були як професійні діячі ЗМІ, так і студенти факультетів журналістики навчальних закладів.
    
    Переможцями першого етапу конкурсу стали:
    - Номінація “політика” - Яна Осадча (за серію публікацій про візити високоповажних політиків до Луганська, опублікованих у Луганському рекламно-інформаційному тижневику “Кур’єр”).
    - Номінація “економіка” - Євген Сокульський (за статтю “Козырная карта, или СЭСтемный кризис”, тижневик “Наше время плюс” м. Запоріжжя).
    - Номінація “регіональні події” - Світлана Остапа (за статтю “Чи знайшли щастя українці на далекому сході”, опубліковану у газетах “Дзеркало тижня”, “Наше слово”, “Голос України”, “Шлях перемоги”, “Столиця”).
    - Номінація “людина з регіону” - Анізія Онищак (за статтю “Кожна людина на землі, чим би вона не займалася, грає головну роль в історії світу. І часто навіть не знає про це”, народний часопис “Галицька зоря”, м. Дрогобич).
    
    Крім того спеціальними преміями відзначені Леся Ярошенко (Київ); Володимир Чос (Городище, Черкаська обл.); Тетяна Буряковська (Харків); Катерина Руденко-Мініх (Севастополь).
    
    Юлія Кравченко
    Міжнародний фонд “Україна 3000”
    04070, Київ, вул. Боричів Тік, 8А
    Тел.:(044) 425 8401
    Електронна пошта: info@ukraine3000.org.ua
    
    Джерело: бюлетень ГУРТу


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій