Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Корупція в Україні не падає

14 травня, 2004 р.

    *** Корупція залишається великою проблемою для країн Південно-Східної Європи і держав СНД, включаючи Україну.
    
    Такого висновку дійшли експерти Світового банку в дослідженні, присвяченому боротьбі з корупцією в перехідний період, повідомляє "Німецька хвиля".
    
    Світовий банк порівняв дані 1999 і 2002 років щодо корупції у країнах Європи і Центральної Азії. За ці три роки в Україні залишилися практично такі самі високі показники корупції.
    
    Опитані експертами банку українські підприємства, як і досі, вважають корупцію перешкодою у своїй діяльності. Більше третини підприємств України досить часто змушені давати хабарі.
    
    У цілому хабарництво в Україні залишилося на тому самому рівні, а у сфері громадських послуг і судах хабарі стали брати частіше, говориться у доповіді Світового банку. За даними його експертів, від 2 до 2,5 відсотків прибутків українських підприємств ідуть на хабарі.
    
    Неофіційні платежі, підношення державним службовцям і пільги для ухвалення державними органами відповідних законів є для України відносно помірною проблемою, однак адміністративну корупцію розповсюджено доволі широко.
    
    Представляючи доповідь, одна з його авторок Шеріл Грей заявила: в країнах СНД люди вважають, що ситуація з корупцією стає дедалі гіршою.
    
    Документ було оприлюднено в четвер у Брюсселі.
    Джерело: Українська правда


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій