Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Голова Комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин Геннадій Удовенко взяв участь у молодіжній науково-практичній конференції "Європейський шлях розвитку України: проблеми, труднощі, перспективи"

18 травня, 2004 р.

    *** Голова Комітету зазначив, що намір України стати у перспективі членом Європейського Союзу є офіційною державною доктриною, яка задекларована Президентом України і Урядом, закріплена Стратегією та Програмою інтеграції України до Європейського Союзу.
    
    "Зі вступом до Ради Європи ми взяли на себе низку доволі серйозних зобов’язань з адаптації нашого законодавства у різних галузях згідно з Угодою про партнерство і співробітництво між Україною і ЄС, ратифікованою у 1998 році. Це, насамперед, передбачає зближення національного законодавства з сучасною європейською системою права", - сказав він.
    
     За експертними оцінками, кількість законів, що їх треба прийняти чи змінити Україні для наближення її правової системи до європейських стандартів, сягає вже 4 тисяч.
    
    Г.Удовенко підкреслив, що великий пласт роботи у цьому напрямку вже здійснено, окремі положення чинного законодавства України за рівнем демократизму помітно випереджають стандарти держав Європи. Законодавство України у галузі прав людини в основному відповідає соціальним стандартам і гарантіям ЄС. Практично всі законопроекти, що розглядаються в комітеті, направляються на експертизу в європейські інституції, зокрема, Раду Європи, ОБСЄ, Комітет ООН з прав людини. Така інновація є цілком виправданою і перспективною. “Я переконаний, що Україна володіє достатнім потенціалом, аби долучитися до руху європейського єднання і успішно йти цим шляхом”, - наголосив він.


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій