Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Голова Комітету з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин Геннадій Удовенко взяв участь у молодіжній науково-практичній конференції "Європейський шлях розвитку України: проблеми, труднощі, перспективи"

18 травня, 2004 р.

    *** Голова Комітету зазначив, що намір України стати у перспективі членом Європейського Союзу є офіційною державною доктриною, яка задекларована Президентом України і Урядом, закріплена Стратегією та Програмою інтеграції України до Європейського Союзу.
    
    "Зі вступом до Ради Європи ми взяли на себе низку доволі серйозних зобов’язань з адаптації нашого законодавства у різних галузях згідно з Угодою про партнерство і співробітництво між Україною і ЄС, ратифікованою у 1998 році. Це, насамперед, передбачає зближення національного законодавства з сучасною європейською системою права", - сказав він.
    
     За експертними оцінками, кількість законів, що їх треба прийняти чи змінити Україні для наближення її правової системи до європейських стандартів, сягає вже 4 тисяч.
    
    Г.Удовенко підкреслив, що великий пласт роботи у цьому напрямку вже здійснено, окремі положення чинного законодавства України за рівнем демократизму помітно випереджають стандарти держав Європи. Законодавство України у галузі прав людини в основному відповідає соціальним стандартам і гарантіям ЄС. Практично всі законопроекти, що розглядаються в комітеті, направляються на експертизу в європейські інституції, зокрема, Раду Європи, ОБСЄ, Комітет ООН з прав людини. Така інновація є цілком виправданою і перспективною. “Я переконаний, що Україна володіє достатнім потенціалом, аби долучитися до руху європейського єднання і успішно йти цим шляхом”, - наголосив він.


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати