Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Міжнародна Центрально-Азійська Виставка, присвячена технологіям обробки відходів і захисту навколишнього середовища "Ecotech 2004" (Алмати, Казахстан, 19-21 травня 2004 р.)

18 травня, 2004 р.

    *** 19-21 травня 2004 року в м. Алмати буде проходити Міжнародна Центрально-Азійська Виставка, присвячена Технологіям Обробки Відходів і Захисту Навколишнього Середовища Ecotech 2004. Організаторами виставки є британська виставочна компанія ІTE Group Plc і її ексклюзивний партнер у Казахстані, Центральній Азії, Закавказзі й Туреччині Іteca - найбільші організатори спеціалізованих виставок і конференцій у країнах СНД.
    
    Компанія ІTECA і її міжнародний партнер ІTE Group Plc - ведучі організатори міжнародних виставок і конференцій по усьому світі - організують більш як 30 виставок по різним тематикам у Центрально-азійському і Прикаспійському регіонах.
    
    З 1997 року в Республіці Казахстан спостерігається різке зростання темпів розвитку видобувної і переробної промисловості. Натомість екологічна ситуація в країні з кожним роком погіршується. У зв'язку з цим, урядові структури і компанії розробляють програми по очищенню промислових і стічних вод, і боротьбі з забрудненням повітря. Для участі і відвідування виставки будуть запрошені іноземні та регіональні виробники, оптові постачальники, фахівці з Середньої Азії та Казахстану.
    
    Основні розділи Виставки:
    
    * Відходи: збір, транспортування і збереження промислових і побутових відходів, сортування, переробка й очищення відходів, технології скидання відходів, утилізація
    * Рециклінг: устаткування і послуги
    * Вода: водоочищення, очищення промислових і стічних вод, поверхнева обробка, вилучене керування й електронний нагляд, фільтри, насоси, гідравліка
    * Повітря: очищення повітря і газів що відпрацьовані, контроль забруднення повітря, видалення газів, що відпрацьовані, захист дихальних шляхів
    * Звук : контроль рівня шуму, звуко- і виброізоляційні матеріали
    * Очищення ґрунту
    
    Виставка "ECOTECH 2004" офіційно підтримується Міністерством Охорони Навколишнього Середовища РК, Акиматом міста Алмати, Казахстанською Асоціацією Природокористувачів.
    
    Учасники цій виставці одержать максимальну можливість для представлення своїх компаній широкому колу відвідувачів, що працюють у різних галузях промисловості не тільки Казахстану, але і Центрально-Азіатського регіону та СНД.
    Актуально до 21.05.2004
    Контакт Борис Даниленко, менеджер проектів Іteca
    Тіл: +7 (3272) 58-34-34
    Факс: +7 (3272) 58-34-44 / 58-55-21
    E-maіl: іndustrіal@іteca.kz
    Web: http://www.іteca.kz/


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій