Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Комітет з питань державного будівництва та місцевого самоврядування рекомендує парламенту прийняти у другому читанні проект закону про внесення змін до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні (щодо виконання обов'язків після припинення повнов

19 травня, 2004 р.

    *** Чинним законом визначається, що повноваження сільського, селищного, міського голови починаються з моменту оголошення відповідною сільською, селищною, міською виборчою комісією на пленарному засіданні ради рішення про його обрання і закінчуються в момент вступу на цю посаду іншої обраної відповідно до закону особи, крім у випадків дострокового припинення його повноважень.
    
    Хто виконує повноваження сільського, селищного, міського голови у випадках дострокового припинення його повноважень, законодавством не передбачено. Комітет вважає, що цей недолік діючого законодавства про місцеве самоврядування значно утрудняє роботу органів місцевого самоврядування у випадку проведення виборів депутатів місцевих рад, сільських, селищних, міських голів замість вибулих.
    
    Запропонована наступна редакція цієї статті: "Повноваження сільського, селищного, міського голови починаються з моменту оголошення відповідною сільською, селищною, міською виборчою комісією на пленарному засіданні ради рішення про його обрання і закінчуються в момент вступу на цю посаду іншої обраної відповідно до закону особи, крім випадків дострокового припинення його повноважень. У разі дострокового припинення повноважень сільського, селищного, міського голови чи неможливості виконання ним своїх повноважень повноваження сільського, селищного, міського голови здійснює секретар сільської, селищної, міської ради. Секретар ради здійснює зазначені повноваження з моменту припинення повноважень сільського, селищного, міського голови і до моменту вступу на посаду новообраного сільського, селищного, міського голови відповідно до закону”.


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій