Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Конкурс "Підготовка членів дільничих виборчих комісій на виборах Президента України 2004 року"

20 травня, 2004 р.

    *** Проект Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) "Сприяння організації виборів в Україні", що виконується компанією "Development Associates, Inc.", оголошує грантову програму для українських позапартійних неприбуткових недержавних організацій (НДО) "Підготовка членів дільничих виборчих комісій на виборах Президента України 2004 року".
    
    Мінімальні вимоги до аплікантів:
    - Апліканти повинні бути українськими позапартійними неприбутковими недержавними організаціями, зареєстрованими відповідно до українського законодавства, і мати обладнані офіси щонайменше в шести областях.
    - Апліканти повинні мати або бути спроможними забезпечити необхідний управлінський рівень планування та реалізації подібних за обсягом діяльності програм і повинні користуватися взаємно погодженою методикою обліку коштів і майна, наданих USAID (див. Умови конкурсу, розділ V «Визначення відповідальності»).
    - НДО-апліканти повинні мати досвід проведення масштабного навчання у сфері суспільно-громадянської просвіти або позапартійної діяльності, яка пов’язана з виборами.
    
    Вимоги до пропозицій
    Кваліфіковані українські НДО запрошуються до подання заявок на ґранти для проведення підготовки потенційних та (або) призначених членів дільничних виборчих комісій. Ця діяльність спрямована на підвищення компетентності та незалежності окремих членів ДВК на виборах 31 жовтня 2004 року.
    
    Під час підготовки наголос буде зроблено на повноваженнях членів дільничних виборчих комісій відповідно до вимог, що передбачені законом. Усі навчальні матеріали будуть надані компанією DA.
    
    Очікується, що тренінґи охоплюватимуть щонайменше 450 осіб у кожному територіальному виборчому окрузі.
    
    Тривалість кожного заходу становитиме півдня. Учасниками тренінґів мають бути потенційні та (або) вже призначені члени ДВК, рекомендовані політичними партіями/виборчими блоками та (або) кандидатами.
    
    Важливим принципом в організації цих заходів є забезпечення рівного доступу до тренінґів усіх партій/блоків та (або) кандидатів.
    
    Зацікавлені НДО можуть ознайомитись із повним текстами оголошення та засвідчень (4 сторінки) у доданому файлі або на Web-сайті Проекту "Сприяння організації виборів в Україні": http://www.vybory.com.
    
    Текст цього оголошення та засвідчення можна отримати також електронною поштою за адресою grants@devassoc1.kiev.ua, або за телефонами (044)248-7385, (044)248-7494 чи факсом (044)246-5818.
    
    Якщо ваша організація подаватиме заявку, просимо підписувати тільки примірники засвідчень англійською мовою.
    
    Усі запитання щодо грантової програми та порядку підготовки заявок мають подаватися в письмовому вигляді за адресою grants@devassoc1.kiev.ua чи факсом (044)246-5818 не пізніше 26 травня 2004 року.
    
    Відповіді на запитання будуть відправлені не пізніше 29 травня 2004 року.
    
    Заявки на гранти необхідно подати до офісу Проекту не пізніше 17:00 год. 07 червня 2004 року. Просимо взяти до уваги, що заявки, подані із запізненням, прийматись не будуть.
    
    Із нетерпінням чекаємо на ваші заявки. Будемо вдячні за поширення інформації про цей конкурс серед інших НДО.
    
    З найкращими побажаннями,
    Ярема Бачинський,
    Керівник проекту "Сприяння організації виборів в Україні" (SEAUP)
    Development Associates, Inc.
    вул. Антоновича (колишня Горького) 23, офіс 2
    Київ 01004
    Україна
    Tel.: (044) 248-7385, 248-7494
    Fax: 246-5818
    
    Джерело : Проект Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) "Сприяння організації виборів в Україні"


Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати