Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Одеса, 26 травня 2004 року. На Одеському обласному радіо відбувся 5-й конкурс репортерів “Сто новин одного дня”, організований Одеським обласним радіо, Асоціацією підтримки громадянських ініціатив “Ковчег”.

28 травня, 2004 р.

    *** Конкурс “Сто новин одного дня” – “ноу-хау” одеської журналістики. Його учасникам необхідно було протягом одного дня зібрати якнайбільше інформації про події, що не були відомі одеситам. Обов’язкова умова конкурсу: усі новини повинні бути пов’язані з одеським регіоном і його жителями - дійсними або колишніми.
    
    З 1995 року було проведено чотири конкурси, у яких взяли участь більше, ніж 50 молодих журналістів і позаштатних авторів. Загальна кількість новин, отриманих від учасників, перевищує 1000. Імена деяких учасників конкурсів минулих років зараз добре знайомі навіть за межами міста.
    
    У цьогорічному конкурсі “Сто новин одного дня” взяли участь 9 осіб. Від них було отримано понад 150 повідомлень, найцікавіші з яких пролунали в ефірі обласного радіо.
    
    27 травня, у рамках роботи прес-клубу “Третій сектор” відбулося підведення підсумків конкурсу.
    
    Призерами стали студентка Одеського державного економічного університету Юлія Ніколаєнко (більше 60-ти повідомлень) і випускниця гімназії N7 Ольга Терещенко (близько 30-ти новин). Усіх учасників конкурсу нагороджено грамотами і подарунками від Асоціації “Ковчег”, Одеського молодіжного союзу і АТЗТ “Агро-Юг”, газети “Соціальні інвестиції”.
    
    Обласне радіо відзначило участь у конкурсі членів клубу юних журналістів села Ламбровка Тарутинского району Надію Двірник й Іллю Попова.
    
    Сертифікати про закінчення “Школи соціальної журналістики” одержали Ольга Терещенко, Валерія Петрова, Олена Сайковська, Лариса Кузора, Богдана Бондар.
    
    Голова журі Сергій Комар повідомив, що одеським “ноу-хау” зацікавилися навіть у столиці. Автора ідеї конкурсу “Сто новин одного дня” - заввідділом газети “Одеський вісник” і керівника “Школи соціальної журналістики” Олександра Галяса запросили провести майстер-клас із цього проекту в рамках II Всеукраїнського фестивалю молодіжної преси, що відбудеться наприкінці червня цього року в Києві.
    
    6-й конкурс “Сто новин одного дня” планується провести у вересні 2004 року у рамках святкування 75-річчя обласного радіо. До участі у змаганні репортерів залучатимуться молоді журналісти та автори з районів області.
    
    Асоціація підтримки громадянських ініціатив “Ковчег”
    Мережа “Інформаційна спільнота”, м. Одеса
    Тел.: (048) 777 2076
    Електронна пошта: kovcheg@nonprofit.org.ua
    Інтернет-сайт: http://www.nonprofit.org.ua


Чи порушуються державою права людини під час дії карантину?
Так
Ні
Це є необхідністю