Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС “АЛІАНТЕ 2004 – УКРАЇНА”

28 травня, 2004 р.

    *** Триває міжнародний конкурс “Аліанте 2004 – Україна”, який розпочався 10-го лютого 2004 року і триватиме до серпня. Конкурс є пілотним проектом, ініційованим Молодіжним центром Атлантичної Ради України.
    
    Конкурс проводиться для учнів шкіл, коледжів, училищ та інших середньоосвітніх спеціальних навчальних закладів на тему: “Чи обізнані ви з питань міжнародної безпеки та діяльності НАТО?”.
    
    Проект є продовженням міжнародного конкурсу “Аліанте”, який проводиться з 2000 року Товариством “Ягелло 2000” (Чехія) спільно з національними партнерами у Польщі, Чехії, Словенії, Румунії, Литві та Латвії.
    
    Мета конкурсу - сприяти поширенню інформації і розумінню процесів інтеграції України до Євроатлантичних структур безпеки, сприяння розумінню сучасних проблем міжнародної безпеки та діяльності НАТО з використанням сучасних інформаційних технологій, командної форми гри та змагання.
    
    Конкурс діє в напрямку реалізації завдань Цільового плану Україна-НАТО 2004 та формуванню поінформованої громадської думки напередодні саміту НАТО в Стамбулі.
    
    Журі конкурсу: відомі фахівці з питань міжнародних відносин, представники громадських, державних та міжнародних установ.
    
    І етап – 10 лютого-3 червня: оголошення Всеукраїнського Internet-конкурсу та презентація web-порталу “Аліанте2004-Україна”;
    - презентація конкурсних питань I етапу та реєстрація конкурсних команд (до 3 червня);
    - визначення переможців та публікація вірних відповідей на питання І етапу (10 червня);
    - презентація позаконкурсних матеріалів (фотоальбоми, виставки, стенди, письмові роботи).
    
    ІІ етап – 21-23 червня: фінал конкурсу, який включає презентацію творів (есе) з питань практичного досвіду співробітництва Україна-НАТО, ролеву гру “Модель НАТО” та спортивно-військові змагання на базі одного з навчальних закладів структур сектору безпеки, визначення та оголошення переможців ІІ етапу “Аліанте-2004”.
    
    Завершальний захід – 16-26 серпня: десятиденна автобусна подорож 15 команд-переможців до Республіки Польща (військово-морська база в м. Гдиня) та Чеської Республіки (м. Прага). Також учасникам буде видано сертифікати та грамоти.
    
    За додатковою інформацією про умови конкурсу звертайтесь до Молодіжного центру АРУ за тел.: 8 050 387 0020, факс: (044) 241 6740, електронна пошта: youth_centre@ukr.net; Громадської ліги Україна-НАТО: тел./факс: (044) 236 4477, (044) 243 6207, електронна пошта: ua-nato@iatp.org.ua. Координатор проекту – Оксана Григор’єва (тел.: 8 050 528 9949).
    
    Інтернет-сайт конкурсу http://www.project-aliante.org.
    
    Організатори конкурсу: Товариство “Ягелло 2000” і Молодіжний центр Атлантичної Ради України (АРУ). За підтримки: Посольства Чеської Республіки, Держкомтелерадіо, Міністерства освіти і науки України, Центру інформації та документації НАТО, Держкомзв’язку, Національного центру з питань євроатлантичної інтеграції, Громадської ліги Україна-НАТО, Міжнародного центру перспективних досліджень. Інформаційна підтримка: IREX, компанія “Адамант”, ТВ програма “Територія безпеки”.
    
    КОНТАКТИ:
    Молодіжний центр АРУ
    Факс: (044) 241 6740
    Електронна пошта: youth_centre@ukr.net
    
    Громадська ліга Україна-НАТО
    Тел./факс: (044) 236 4477, 243 6207
    Електронна пошта: ua-nato@iatp.org.ua
    Інтернет-сайт: http://www.ukraine-nato.info
    http://www.ua-nato.iatp.org.ua


Чи порушуються державою права людини під час дії карантину?
Так
Ні
Це є необхідністю