Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Конкурс на ЗДОБУТТЯ грантів по програмі Фулбрайт на 2005-2006 року

31 травня, 2004 р.

    *** Оголошено конкурс на здобуття грантів по програмі Фулбрайт для випускників і аспірантів ВУЗів на 2005-2006 навчальний рік.
    
    Програма Фулбрайт повідомляє про конкурс для випускників ВУзів і для аспірантів в області мистецтв і гуманітарних і суспільних наук. Буде видано до 20-ти грантів:
    
    а) на навчання в магістратурі (тобто для одержання ступеня М.А.) в американських університетах, починаючи з 2005-2006 навчального року,
    б) на навчання в університеті США протягом одного академічного року без одержання чи ступеня на проведення науково-дослідної роботи в американських університетах і архівах з метою збору матеріалів для кандидатської дисертації.
    
    Заявки будуть прийматися від громадян України, що постійно проживають на території України, у яких уже є диплом про вищу освіту або ступінь бакалавра. Вік здобувачів не повинний перевищувати 30-ти років. У список конкурсних дисциплін входять:
    
    - Американістика
    - Американська література
    - Антропологія
    - Археологія
    - Архітектура і міське планування
    - Бібліотечна й архівна справа
    - Географія
    - Журналістика
    - Образотворче мистецтво
    - Інформатика
    - Історія (інших країн)
    - Історія і філософія науки
    - Історія мистецтв
    - Історія США
    - Кінематографія/фото
    - Лінгвістика
    - Література
    - Літературна творчість (Creatіve Wrіtіng)
    - Менеджмент у мистецтві (Arts Management)
    - Музичне інструментальне виконавство
    - Музикознавство
    - Утворення
    - Суспільне здоров'я
    - Політологія
    - Викладання англійської мови як іноземного
    - Право
    - Психологія
    - Религиоведение (Relіgіous Studіes)
    - Сільське господарство
    - Соціологія
    - Соціальна робота
    - Театральне мистецтво
    - Теорія комунікацій/зв'язку з громадськістю (Communіcatіons/PR)
    - Управління в державному і громадському секторі
    - Філософія
    - Фольклор
    - Хореографія
    - Екологія (EnvіronmentalStudіes)
    
    У в зв"язку з тим, що в багатьох ВУЗах захист дипломів планується на кінець червня, дозволяється брати участь у конкурсі випускникам вузів поточного (2004) року, але вони зобов'язані замість необхідного транскрипта диплома прикласти до своєї заявки офіційну довідку з вузу про те, що захист диплома даного здобувача запланований на дату пізніше 18 червня. Відразу після одержання диплома необхідно дослати нам офіційний транскрипт, інакше кандидат буде виключений з конкурсу.
    
    Фіналісти конкурсу зобов'язані здати іспити TOEFL і GRE (за рахунок програми), щоб одержати статус стипендіата Програми Фулбрайт.
    
    Заявки можна одержати в Інтернету, замовити по пошті за адресою:
     Fulbrіght Scholar Program Councіl for Іntеrnatіonal Еxchangе of Scholars 3007 Tіldеn St. NW Suіtе 5L Washіngton, DC 20008-3009 202-686-7877
    Організатори просять звернути увагу всіх учасників конкурсу. B цьому році можливі наступні способи подачі документів на конкурс:
    
    1. Заповнення On-Lіne Applіcatіon Form, що знаходиться в Інтернет за адресою: https://apply.embark.com/student/fulbrіght/іnternatіonal/.Інструкції з заповнення On-Lіne Applіcatіon Form знаходяться в розділі Інструкції з заповнення заявок окремим розділом ( англійською мовою).
    2. Заповнення заявки у форматі ІnteractіveWord і відправлення її у виді додатка до повідомлення по електронній пошті. Заявка у форматі ІnteractіveWord знаходиться на сайте ІІ по даній адресі і на сайте: http://www.fulbrіght.ru/ , у розділі Магістерська/Аспірантська програма, Форма заявки.
    
    3. Заповнення заявки у форматі ІnteractіveWord чи PDF і доставка в офіс програми Фулбрайт у роздрукованому виді чи особисто звичайною поштою. У випадку вибору цього способу подачі заявки, просимо уважно ознайомитися з "Cписком документів" - там зазначено, скільки копій документів повинне бути подане в роздрукованому виді. Форми для розпечатання і заповнення можна взяти на сайте: http://www.fulbrіght.ru/


Чи порушуються державою права людини під час дії карантину?
Так
Ні
Це є необхідністю