Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Северінсен занепокоєна звітом про неурядові організації

1 червня, 2004 р.

    *** Доповідач моніторингового комітету ПАРЄ щодо України Ганне Северінсен занепокоєна представленим у парламенті звітом про діяльність неурядових організацій і вважає його небезпечним явищем. Про це вона заявила на прес-конференції в Одесі, де спостерігала за довиборами у парламент.
    
    За словами Северінсен, громадські організації роблять корисну справу, а такі дії України створюють небезпечний прецедент, повідомляє Поступ.
    
    "Ми не вважаємо, що втручаємося у внутрішні питання. Ми спостерігаємо і хочемо, щоб Україна розвивалася шляхом демократії, оскільки це було головною передумовою її вступу до Ради Європи. Це специфічна структура, яка відслідковує дотримання демократичних процедур у всіх країнах-членах, а не в якійсь конкретно", - заявила представник ПАРЄ.
    
    Нагадаємо, напередодні, 21 травня, голова Тимчасової слідчої комісії з питань фінансування недержавних організацій Валерій Мішура, член Комуністичної партії, оприлюднив "попередній звіт", який, однак, не розглядали на засіданні комісії. У ньому була негативно оцінена робота громадських організацій, які він звинуватив у співпраці з іншими державами і втручанні у внутрішні справи України.


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій