Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


КОЖЕН ГОЛОС МАЄ ЗНАЧЕННЯ

7 червня, 2004 р.

    *** Донецький молодіжний дебатний центр за фінансової підтримки Європейського Союзу в рамках Програми технічної допомоги Україні (TACIS) розпочинає реалізацію проекту “Кожен голос має значення” в Донецькій, Луганській, Харківській та Сумській областях.
    
    Головною метою проекту є сприяння проведенню чесних та вільних виборів Президента України відповідно до стандартів Ради Європи та ОБСЄ, які базуються на принципах Європейської виборчої спадщини, шляхом просвіти виборців та мобілізації їх на участь в управлінні своєю країною.
    
    Проектна робота розвиватиметься за двома головними напрямками. Перший з них передбачає власне просвіту виборців, особливо тих, хто голосуватиме вперше, інформування виборців про їхні права, програми кандидатів на посаду Президента України, процедуру голосування, тощо. Також проводитиметься робота з мобілізації виборців на участь у голосуванні, формування відповідальності за участь в управлінні своєю країною, створення передумов для здіснення свідомого та виваженого вибору під час голосування за когось з кандидатів.
    
    Другим напрямком проекту є робота з журналістами, оскільки засоби масової інформації відіграють значну роль у забезпеченні права виборців на вільну та незалежну думку, а також забезпечують рівні можливості для всіх кандидатів на посаду Президента України. Заходи, у яких братимуть участь журналісти, буде спрямовано на розробку стратегії інформування населення відповідно до Кодексу доброї практики та Європейської виборчої спадщини, розглядатимуться питання журналістської етики, аналізуватиметься досвід роботи ЗМІ під час попередніх виборчих кампаній в Україні.
    
    В якості тренерів та експертів на всі проектні заходи запрошуватимуться представники з України, Польщі, Литви та Росії, які є тренерами Ради Європи, активними діячами громадських організацій, що працювали у сфері просвіти виборців під час проведення виборів в їх країнах.
    
    За детальнішою інформацією звертайтесь, будь ласка, до менеджера проекту Валентини Дьомкіної.
    
    Донецький молодіжний дебатний центр
    83003, Донецьк, пр-т Ілліча, 79/31
    Тел./факс: (062) 385 9839
    Електронна пошта: debate@cent.dn.ua
    Інтернет-сайт: http://www.cent.dn.ua


Чи порушуються державою права людини під час дії карантину?
Так
Ні
Це є необхідністю