Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


ОБГОВОРЕННЯ ПРОБЛЕМ ТА ПЕРСПЕКТИВ ПЛАНУВАННЯ ПРОЦЕСУ (КОНФЕРЕНЦІЇ)

7 червня, 2004 р.

    *** Київ, 9 червня 2004 року. Міністерство економіки та з питань європейської інтеграції України та Міжнародний центр перспективних досліджень (МЦПД) проводять круглий стіл “Проблеми та перспективи планування процесу європейської інтеграції України”.
    
    Місце проведення: Київ, вул. Пимоненка 13а, Міжнародний центр перспективних досліджень (конференц-зал). Реєстрація учасників з 9.00 до 9.30.
    
    Під час заходу представники Секретаріату Кабінету Міністрів України, Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України та інших органів державної влади представлять роботу Уряду щодо управління процесом європейської інтеграції України.
    
    Метою круглого столу є публічне обговорення із залученням зацікавлених сторін процесу європейської інтеграції України, проблем виконання Програми інтеграції України до Європейського Союзу (Програми), перспектив подальшого планування процесу європейської інтеграції України та можливості застосування методології управління змінами.
    
    Питання для обговорення
    
    Сесія І. Досвід програмного забезпечення процесу європейської інтеграції
    1. У чому полягає досвід держав – нових членів ЄС щодо управління процесом європейської інтеграції? Як застосовувалися принципи управління змінами?
    2. Які ресурси було мобілізовано (адміністративні, фінансові, людські тощо) для виконання Національної програми підготовки до членства? Хто/що було рушійною силою цього процесу?
    3. Які основні уроки організаційного та методологічного забезпечення процесів планування та моніторингу виконання Програми слід урахувати у подальшому?
    
    Сесія ІІ. Національна програма інтеграції України до ЄС: проблеми та уроки виконання
    1. Чи справдилися з часом покладені на програму функції основного програмного документу процесу євроінтеграції України? Зокрема, чи пріоритети Програми було включено до Програм діяльності уряду, програм органів виконавчої влади різного рівня? Чи реальними до виконання виявилися визначені нею завдання та критерії їх досягнення?
    2. Чи застосовувалася методологія управління змінами для виконання Програми/щорічних планів?
    3. Чи застосовувався досвід країн-кандидатів під час планування Програми, координації її виконання, оцінки, моніторингу та звітування?
    4. Адаптація законодавства України до законодавства ЄС: складова, чи основа Програми?
    5. Чи планувалася та чи здійснювалася розбудова інституцій в рамках Програми?
    6. Чи було передбачено ресурси на виконання заходів Програми? Наскільки ефективним виявилось їх використання?
    7. Якою мірою на виконання Програми вплинули ресурси програми Тасіс? Інших донорів?
    
    Сесія ІІІ. Засідання робочих груп
    1. Чому Україна повинна готуватися до членства (мається на увазі – виконувати Програму та майбутній План дій)? Що це дасть Україні? Які проблеми мають бути вирішені завдяки підготовці до членства?
    2. Чи залишається Програма актуальною в її теперішній формі, за методами управління та з ресурсами? Чи доцільно продовжувати її з огляду на набуття чинності у майбутньому Плану дій “Україна-ЄС”? Якою має бути найбільш достатня форма планування процесу євроінтеграції?
    3. Які основні проблеми на шляху виконання Програми? Як на новому етапі стосунків з ЄС (у ході підготовки України до членства) уникнути проблем, що склалися? Що треба змінити?
    4. Скільки коштує інтеграція та скільки коштуватиме подальша інтеграція? Скільки коштуватиме не інтеграція?
    5. Фінансове забезпечення процесу євроінтеграції. Як найбільш оптимально обчислити та обліковувати ці витрати, за якими критеріями?
    6. Як спрямувати МТД на виконання завдань європейської інтеграції (виконання Програми інтеграції та Плану дій)? Політичне рішення? На якому рівні?
    7. Як узагальнити результати виконання Програми, що є критерієм її успішного виконання?
    
    Якщо Ви бажаєте взяти участь у круглому столі, просимо звертатися до Ольги Шумило (МЦПД) за телефоном (044) 236 4477 або Людмили Журавльової, (Міністерство економіки) за телефоном (044) 212 3825.
    
    КОНТАКТИ:
    Ольга Шумило
    Міжнародний центр перспективних досліджень (МЦПД)
    Тел.: (044) 236 4477
    Інтернет-сайт: http://www.icps.com.ua
    
    Людмила Журавльова
    Міністерство економіки та з питань європейської інтеграції України
    Тел.: (044) 212 3825
    Інтернет-сайт: http://www.me.gov.ua


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю