Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


У Криму проходить Міжнародна бібліотечна конференція

9 червня, 2004 р.

    У Судаку відкрилася відкрилася XІ Міжнародна конференція "Крим-2004. Бібліотеки та інформаційні ресурси в сучасному світі науки, культури, освіти і бізнесу".
    
    Тема XІ Конференції: "Роль бібліотек, видавництв і виробників інформаційної продукції в еволюції сучасного суспільства ". У програмі - понад 50 заходів, у тому числі засідання секцій, семінари, "круглі столи" з актуальних проблем, бібліотечно-інформаційні системи світу, повідомляє Крымская линия.
    
    Основну увагу на Конференції буде приділено станові і перспективам розвитку нових інформаційних, комп'ютерних і Інтернет-технологій у бібліотечній практиці, правовій інформації, розвиткові співробітництва між бібліотеками і науковими, культурними, освітніми та видавничими організаціями, а також книгопродавцями і книгорозповсюджувачам.
    
    У Конференції беруть участь більш тисячі представників 35 країн (у тому числі України, Росії, Азербайджану, Вірменії, Польщі, Чехії, Швеції, США, Японії, ОАЕ, ПАР) - керівники і співробітники найбільших бібліотек світу, фахівці бібліотечного й інформаційного профілю, викладачі вузів культури, співробітники видавництв, книготоргівельних організацій, діячі науки, культури.
    
    Конференція проводиться під егідою Міжнародної федерації бібліотечних асоціацій і установ , що є основним координуючим центром світового библиотечно-інформаційного співтовариства. Організаторами форуму виступили Державна публічна науково-технічна бібліотека Росії (Москва), міністерства культури Росії, України і Криму, Міжнародна асоціація користувачів і розробників електронних бібліотек і нових інформаційних технологій (Москва), Міжнародний бібліотечний, інформаційний і аналітичний центр (Вашингтон, США), Міжнародний фонд "Відродження".
    
    Конференція буде працювати до 13 червня. Заплановано виїзні пленарні засідання в Алушті, Євпаторії, інших містах.
    
    
    Джерело : http://www.civicua.org


Чи порушуються державою права людини під час дії карантину?
Так
Ні
Це є необхідністю