Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


КОНКУРС НА УЧАСТЬ В МІЖРЕГІОНАЛЬНИХ ПОЇЗДКАХ ОБМІНУ ТА СТАЖУВАННЯ

9 червня, 2004 р.

    Дім Свободи оголошує конкурс на участь в міжрегіональних поїздках обміну та стажування, які надають змогу українським громадським організаціям працювати безпосередньо із спорідненими організаціями в Центральній та Східній Європі та СНД.
    
    Ці поїздки, як складова частина програми “Участь громадян у виборчих процесах в Україні”, мають доповнювати та сприяти успішному проведенню інших програмних заходів, як-то надання грантів під спільні міжрегіональні проекти, проведення семінарів та навчань тощо.
    
    Мета програми обмінів - забезпечити українські неурядові організації ефективними та дієвими навичками проведення кампаній з освіти виборців.
    
    Гранти в рамках програми регіонального обміну надаватимуться з розрахунку транспортних витрат та перебування кожного окремого учасника протягом тижня в одній з країн регіону для обміну досвідом, отримання необхідних знань та опрацювання спільних проектів під час роботи безпосередньо у спорідненій організації. Так само українські організації можуть подаватися на грант для запрошення своїх колег на термін від одного до трьох тижнів в Україну. Надається перевага грантам, які мають на меті певну програму дій для отримання кінцевого результату від поїздки: як-то встановлення зв’язків та налагодження контактів для виконання сумісних проектів з представниками неурядових організацій в Центральній та Східній Європі та СНД.
    
    Заявки на конкурс приймаються постійно, проте просимо поспішати з цікавими пропозиціями, оскільки кошти на програму обмежені.
    
    Детальнішу інформацію про програму Ви можете отримати в офісі Дому Свободи; за тел.: (044) 2358410; електронною поштою fh@freedomhouse.kiev.ua або на Інтернет-сайті http://www.freedomhouse.org.ua.
    
    КОНТАКТИ:
    Дім Свободи Україна
    01030, Київ, вул. Б. Хмельницького 68, кв.68
    Тел.: (044) 235 8410
    Факс: (044) 235 8411
    Електронна пошта: fh@freedomhouse.kiev.ua
    Інтернет-сайт: http://www.freedomhouse.org.ua


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій