Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Посилення ефективності громадської дії

10 червня, 2004 р.

    4-5 червня 2004 року Фондом „Європа XXI” за підтримки Української мережі громадської дії (USC/UCAN) проведено Конференцію ”Посилення громадської дії”.
    
    Близько 40 представників громадських організацій різної направленості зі всіх регіонів України ознайомилися із програмами громадянського представництва Фонду „Європа XXI”, презентацією Дому свободи, результатами попереднього дослідження проекту „Зміцнення демократії шляхом поліпшення доступу до інформації”, обговорили засади етики стосунків у громадському секторі тощо.
    
    Миколаївщину на цьому заході представляла голова Миколаївського клубу сприяння сталому розвитку та побудові громадянського суспільства „Спільні дії”.
    
    Одним з пунктів порядку денного було оголошення переможців конкурсу на кращу історію успіху та вручення їм призів.
    
    Найкращою історією успіху незалежними експертами визнано діяльність Одеського відділення міжнародного Соціально-екологічного союзу "Відновлення Дністровських водно-болотних угідь як заходу для зниження процесів эвтрофікації у північно-західної частині Чорного моря", який презентувала його голова, Алла Шевчук.
    
    Біорізноманіттю водно-болотних угідь в естуаріїї Дністра та добробуту мешканців регіону загрожували дамби, що були побудовані у дев’яностих роках минулого сторіччя й відділили Карагольський лиман від моря. Боротьба громадськості за врятування плавнів тривала 16 років й завершилася рішенням владних структур про „роздамбування” та передачу акваторії лиману в оренду цій громадській організації.
    
     Автор : Антоніна Галкіна (gal@aip.mk.ua)
     Джерело: Портал "Громадський простір" (http://www.civicua.org)


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій