Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Основи побудови неприбуткових громадських організацій

10 червня, 2004 р.

    9 по 11 червня, у Львівській міській громадській організації “Світло”, на базі якої діє Регіональне Представництво “Всеукраїнської мережі ЛЖВ”, проходить семінар на тему «Основи побудови неприбуткових громадських організацій».
    
    Викладачами семінару є тренери «Всеукраїнської мережі людей, що живуть з ВІЛ» Артур Овсепян та Сергій Мусієнко, за фінансової підтримки Европейського Союзу.
    
    До участі у тренінгу запрошено групи ініціативних людей з західних регіонів України. Створення та розвиток громадських організацій має вагомий вплив у допомозі подоланні загрози ВІЛ/СНIДу та наркоманії.
    
    Просвiтою, тренiнгами, виданням i розповсюдженням лiтератури, сприяючи залученню студентiв-медикiв, збираючи кошти на рiзнi програми для ВIЛ-iнфiкованих, на iх соцiальну адаптацiю тощо, та незабуваючи про головне - допомогти молодi, пропагуючи здоровий спосiб життя i залучаючи її до активноi соцiальноi дiяльностi, уникнути ризикiв захворювання.
    
    Проблема узалежнення та ВІЛ/СНІДу у нашій країні, давно набула характеру масовості та глобальності. Але якщо профілактична робота по питаннях наркотичної та алкогольної залежності, хоча б якось але ведеться, то як допомогти людям, які вже перступили межу, за якою закінчуються експеременти і починається хвороба? Як змотивувати цих людей на здоровий спосіб життя та підвищення рівня його якості?
    
    Розбираючи та аналізуючи на групи власні проблеми, так чи інакше пов’язані з узалежненням, легше і простіше дати відповідь, на ці здавалося б дуже складні запитання.
    
    Метою створення та дiяльностi громадської організації «Світло», на базі якої діє Регіональне Представництво “Всеукраїнської мережі ЛЖВ”, є – сприяння у вирішенні соціальних питань у напрямку подолання залежності від наркоманії, алкоголізму та покращення життя для ВІЛ - інфікованих та хворих на СНІД, шляхом об'єднання зусиль всіх зацікавлених сторін, для надання психологічної, соціальної, юридичної, консультативної допомоги. Сприяння у розвитку груп самодомоги.
    
    Львівська міська громадська організація "СВІТЛО "
    Регіональне представництво “Всеукраїнської мережі людей які живуть з ВІЛ”
    79060 м. Львів, вул. І. Пулюя, 27 корп 3
    Тел: +38 (0322) 63-93-86
    E-mail: switlo@ukr.net
    
    Джерело : Львівська міська громадська організація "СВІТЛО " (т. 63-93-86)
    
    Автор : Тарас Кушнір (switlo@ukr.net)


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій