Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


У Криму будуть реалізовані два нових проекти Фонду “Відродження”

11 червня, 2004 р.

    Як повідомив менеджер кримських проектів фонду О. Смирнов, у 2004-2005 р. у Криму будуть реалізовані два нових проекти фонду: "Мультикультурна освіта як основа толерантних міжнаціональних відносин у Криму" і "На шляху до громадянського суспільства в Криму".
    
    У Сімферополі відбулася прес-конференція кримського представництва Міжнародного фонду "Відродження", повідомляє Портал 2000.
    
    Загальний бюджет проектів складає 150 тис. доларів, їхня реалізація буде проходити в рамках Всеукраїнської програми фонду "Посилення впливу громадянського суспільства".
    
    Перший проект спрямований на розвиток толерантних взаємин між представниками різних етнічних співтовариств Криму, другий проект передбачає створення постійно діючої моніторингової суспільної групи з прав людини, зокрема, корінних народів і національних меншин.
    
    Раду проекту "Мультикультурна освіта як основа толерантних міжнаціональних відносин у Криму " очолив заступник голови Верховної Ради АРК І. Умеров, раду проекту "На шляху до громадянського суспільства в Криму " - начальник управління наукою і інтелектуальною власністю Міністерства освіти і науки АРК Т. Яковлева, що також були присутні на прес-конференції.
    
    О.Смирнов повідомив також, що за 7 років фонд "Відродження" у рамках своєї програми "Інтеграція в українське суспільство кримськотатарського народу, вірменів, болгар, греків, німців, що зазнали депортації" підтримав 420 кримських проектів на загальну суму більш ніж 2 млн. доларів.
    
    Зокрема, підтримане видання 155 найменувань підручників, навчальних посібників, словників і іншої літератури для забезпечення національних шкіл Криму, інших освітніх, наукових, культурних організацій.
    Джерело: Портал "Громадський простір" (http://www.civicua.org)


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій