Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Стипендіальна програма Dorothy Hodgkіn Postgraduate Award

11 червня, 2004 р.

    *** Якщо Ви молодий учений, що бажає написати науково-дослідну роботу у Великобританії й одержати ступінь доктора наук (Ph) в одному із кращих британських університетів, ми радимо Вам скористатися стипендіальною програмою Dorothy Hodgkіn Postgraduate Award.
    **
    ЯКІ ПРЕДМЕТИ Я МОЖУ ВИВЧАТИ?
    Стипендія присуджується здобувачам із числа іноземців, що мають закінчену вищу освіту, що бажають одержати ступінь доктора наук по закінченні 3-4- літньої програми навчання й виконати науково-дослідну роботу в області природних або соціальних наук, техніки, технології, медицини.
    
    ДЕ Я МОЖУ ВЧИТИСЯ?
    У Великобританії в цій програмі беруть участь 20 університетів. Серед них Кембриджський й Оксфордский університети, Лондонська школа економіки й ін. Ознайомитися з повним списком університетів (посилання http://www.rcuk.ac.uk/hodgkіn/unі_lіst.asp), що беруть участь у програмі, можна на сайті вчених рад Великобританії.
    
    ЯК ПОДАТИ ЗАЯВКУ НА УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ?
    Якщо Ви випускник українського ВУЗу, що бажає одержати докторський ступінь і написати науково-дослідну роботу в області природних або соціальних наук, техніки, технології або медицини, то дана програма для Вас.
    
    За додатковою інформацією звертайтеся до представника університету, у якому Ви хотіли б учитися. Контактні телефони й адреси всіх університетів можна знайти на сайті вчених рад Великобританії. (посилання http://www.rcuk.ac.uk/hodgkіn/unі_contacts.asp )
    
    ЯК ПОДАТИ ЗАЯВКУ НА НАВЧАННЯ?
    Для того щоб подати заява на навчання по програмі Dorothy Hodgkіn Postgraduate Award, звернетеся до представника університету, у якому Ви хотіли б учитися. Стандартного бланка заяви й певних строків зарахування не існує, тому що процедури набору студентів в університетах різні.
    
    Додаткову інформацію можна знайти на сайті вчених рад Великобританії http://www.rcuk.ac.uk/hodgkіn/.


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій