Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


ЄС підтримує Україну на шляху до впровадження міжнародних стандартів

15 червня, 2004 р.

    ***
    Проект EuropeAid “Застосування режиму вільної торгівлі – стандарти, технічні регламенти та оцінка відповідності в Україні” та ДЕРЖСПОЖИВСТАНДАРТ України повідомляють, що 14-го та 15-го червня 2004р. в Києві буде проводитися дводенна Міжнародна конференція „Забезпечення конкурентоспроможності української продукції на шляху до Світової організації торгівлі та Європейського Союзу” на базі УкрМетрТестСтандарту.
    
    Конференцію присвячено двом відповідним модулям :
    1) Понеділок 14.06.04 : присвячено питанням Глобалізації торгівлі та ролі міжнародної стандартизації у розвитку економіки та лібералізації торгівлі, та проводитиметься в рамках офіційного візиту в Україну Генерального Секретаря ISO Алана Брідена
    2) Вівторок 15.06.04 : присвячено досвіду ЄС в сфері стандартизації та організовано в контексті діяльності програми EuropeAid в сфері європейського законодавства, стандартизації та процедур проведення оцінки відповідності.
    
    Обидва модулі спрямовано на залучення промисловців та споживачів до процесу стандартизації з метою забезпечення своїх прав та інтересів, що в свою чергу підтримує процес підвищення конкурентоспроможності.
    
    Із доповідями на Конференції мають виступити : радник Секретаріату Комітету з торгівлі та навколишнього середовища СОТ, представники від Європейської Комісії, Європейського комітету з стандартизації (CEN) та Представники користувачів стандартів та споживачів.
    
    Представники ЗМІ запрошуються на прес-конференцію, яка відбудеться у вівторок 15-го червня о 10:00 в приміщенні УкрМетрТестСтандарту (“Всеукраїнський державний науково-дослідний центр з питань стандартизації, метрології, сертифікації та захисту прав споживачів”),
    М.Київ, вул. Метрологічна 4.
    
    Детальну інформацію можна отримати в :
    Київському офісі проекту EuropeAid 113921/C/SV/UA
    вул. Горького 174,к. 108, тел : 268 94 47
    Або в Секторі преси та інформації Представництва Європейської Комісії в Україні:
    Вул. Круглоуніверсітетська 10, тел. : 462 00 10


Чи порушуються державою права людини під час дії карантину?
Так
Ні
Це є необхідністю