Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Семінар емінар ‘Покращання розуміння переваг підтримки малого та середнього підприємництва в Україні’ Київ, 17-18 червня 2004

15 червня, 2004 р.

    Семінар буде проведено у рамках компоненту поширення позитивного досвіду проекту ЄС ’Покращання середовища для розвитку малого та середнього підприємництва (МСП) в Україні’. Він організований спільно проектом та партнером проекту - Міністерством економіки та з питань європейської інтеграції України.
    
    Загальна мета семінару - покращити розуміння переваг підтримки МСП в регіонах України шляхом демонстрації та поширення позитивного досвіду.
    Конкретні цілі:
    1. Представити аналіз ситуації, що склалася в секторі МСП на Україні, на основі виконання національної та регіональних програм підтримки малого підприємництва за період 2003-2004 рр.
    2. Поширити успішні приклади з визначених регіонів України.
    3. Обговорити заходи щодо покращання розуміння переваг підтримки МСП.
    4. Ознайомити українські зацікавлені сторони в секторі МСП з Європейською Хартією для малих підприємств.
    
    Успішні приклади з регіонів були відібрані так, щоб відобразити досвід у трьох головних секторах середовища для розвитку МСП: адміністративна та регуляторна підтримка, розвиток бізнес інфраструктури та фінансова підтримка.
    Учасники будуть також мати нагоду обговорити шляхи поліпшення регіональних програм підтримки малого підприємництва на 2003-2004 роки, які зараз розробляються.
    Буде презентована Європейська Хартія для малих підприємств та обговорена її потенційна придатність для України в довгостроковій перспективі.
    До участі в семінарі запрошені представники державних адміністрацій всіх областей України, Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції, Державного комітету з питань регуляторної політики та підприємництва, Українського фонду підтримки підприємництва, та недержавних організацій, що працюють у секторі МСП.
    Семінар відбудеться у культурно-оздоровчому центрі «Джерело» за адресою: Пуща-Водиця, 1 лінія, вул. Курортна, 4. Реєстрація учасників – 17 червня 2004 р. з 10.30 до 11.00
    
    За детальною інформацією звертатися до Київського офісу проекту.


Чи порушуються державою права людини під час дії карантину?
Так
Ні
Це є необхідністю