Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Україна і Японія домовилися про технічне співробітництво

15 червня, 2004 р.

    *** Україна і Японія домовилися про технічне співробітництво й грантову допомогу. Про це повідомив керівник прес-служби Міністерства закордонних справ України Маркиян Лубкивский з посиланням на підписане за результатами зустрічі міністра закордонних справ України Костянтина Грищенка з міністром закордонних справ Японії Йорико Кавагучі угоду.
    Документ передбачає створення в Україні японського центру, основним завданням якого буде розвиток технічного, економічного й культурного співробітництва між країнами.
    
    Як повідомило посольство Японії, планується, що в японському центрі будуть діяти бізнес-школа, мовні курси, бібліотека, інформаційна база даних. Центр буде головним координуючим органом для розвитку українсько-японського економічного й технічного співробітництва.
    
    Угода охоплює навчання українських фахівців у Японії, відрядження японських експертів в Україну для здійснення досліджень і консультацій в економічній і соціальній діяльності. Воно також регламентує надання грантів у сфері охорони здоров'я й культури, а також іншої допомоги.
    
    За повідомленням посольства, Україна - перша і єдина із країн СНД і Східної Європи, з якої Японія підписала угоду про технічне співробітництво.
    Джерело: Оsvіta.org.ua


Чи порушуються державою права людини під час дії карантину?
Так
Ні
Це є необхідністю