Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Програма міжнародних обмінів (Іnternatіonal Human Rіghts Іnternshіp Program (ІHRІ)

21 червня, 2004 р.

    *** У рамках даної програми підтримуються проекти по розвитку демократії, захисту прав людини, професійному розвитку членів організацій, що працюють у сфері захисту прав людини, у тому числі із країн колишнього СРСР.
    
    Підтримується діяльність по навчанню або професійні обміни по наступних напрямках:
    
    - Навчання на місці: учасник з однієї країни, що має конкретний досвід роботи в певній області, проводить тренінг/навчання для співробітників організації в іншій країні.
    
    - Професійне зміцнення: учасник працює як тимчасовий співробітник в приймаючій організації, одержуючи на робочому місці знання й навички в певній сфері діяльності.
    
    - Дослідницька поїздка: учасник проводить всебічне дослідження в сфері своєї діяльності, відвідуючи профільні організації або беручи участь у консультаціях зі співробітниками організацій, що працюють в області прав людини й суміжних областей, в одній або декількох країнах.
    
    Іnternatіonal Human Rіghts Іnternshіp Program в основному не підтримує участь у курсах і тренінгах. Пропозиції про таку підтримку будуть розглядатися тільки у випадках, якщо бажаний курс/тренінг має вузьку спрямованість і чітко відповідає потребам організації.
    
    Крайні строки подачі заявок: - 30 квітня 2004 р. - 31 серпня 2004 р. - 31 грудня 2004 р.
    
    Гранти покривають вартість проїзду, невелику стипендію й медичну страховку для учасника або викладача. Підтримка дружинам і родинам не надається. Розмір гранта залежить від місця реалізації й тривалості проекту (зазвичай від одного до трьох місяців). Звичайна сума гранта - від 1000 до 7000 доларів США.
    
    Оскільки ціль ІHRІ - сприяти посиленню організацій, що працюють в області прав людини, пріоритет буде віддаватися заявкам від організацій. Заявки від окремих осіб будуть прийматися тільки в тому випадку, якщо претендент переконливо продемонстрував прихильність активної діяльності в області прав людини й живе або працює в країні, де організації, що працюють в області прав людини, нечисленні або взагалі відсутні.
    
    Деталі на: http://www.iie.org/Website/WPreview.cfm?WID=171


Чи порушуються державою права людини під час дії карантину?
Так
Ні
Це є необхідністю