Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


На адресу нашої організації надійшов лист від Уповноваженого із прав людини

21 червня, 2004 р.

    *** Цей документ стосується справи Володимира Чухарєва. Цей громадянин, батько шістьох дітей, вже не перший рік бідкається по інстанціях із проханнями відсилити його велику родину із квартири, яка знаходиться в антисанітарному та аварійному стані. Проте всі ці роки пане Володимире отримує лише чиновничі відписки та замість вирішення своєї проблеми має чиновну тяганину та свавілля. Його численні звернення до держорганів, починаючи від адміністрації Президента, яка "взяла справу на контроль" і закінчуючи райадміністрацією, яка обіцяла цьому чоловікові та його дітям вже неодноразово виконати відселення, не принесли жодних результатів. Мало того їхній будинок, який й так ледь тримався на палях, на минулому тижні згорів. Зокрема помешкання Володимира Чухарєва залило водою із пожежних бранспойтів. Відтепер усі вони мешкають в якомусь гуртожитку без води та їжі. Сподіваємось, що втручання Уповноваженого із прав людинги в Україні, дозволить покласти край цьому ганебному становищу.
    Отже нижче наводимо текст відповіді Н.І. Карпачової, що спрямована до Фундації "чинність закону" та Заступника голови Київської міської державної адміністрації - Голиці М.М.
    вул.Хрещатик, 36, м.Київ, 01044
    Шановний Михайле Миколайовичу!
    До Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини звернувся голова фундації „Чинність закону" Спорников О.О. щодо порушення житлових прав багатодітної сім'ї Чухаревих (мешкають: 03113, м.Київ, провулок Артилерійський, 1, кв.7) та сприяння проведенню капітального ремонту їхньої квартири.
    Як повідомляє громадянин Чухарев В.В., неодноразові звернення до посадових осіб місцевих органів влади з цього питання позитивних наслідків не мали.
    Відповідно до ст.101 Конституції України, п.З ч.З ст.17 Закону України „Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини" надсилаємо Вам, Михайле Миколайовичу, звернення за належністю для розгляду по суті та вжиття заходів, передбачених чинним законодавством.
    Про результати розгляду просимо поінформувати Уповноваженого з прав людини та заявника.
    Додаток: на 5 арк. на першу адресу.
    *****


Чи порушуються державою права людини під час дії карантину?
Так
Ні
Це є необхідністю