Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності рекомендує Верховній Раді прийняти за основу проект закону

21 червня, 2004 р.

    - про внесення змін до Закону України "Про пенсійне забезпечення військовослужбовців, осіб начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ та деяких інших осіб" із зауваженнями та пропозиціями, внесений народними депутатами В.Ющенком, В.Пинзеником та ін.
    (Інформаційне управління)
    
    Автори проекту закону зазначають, що аналіз сучасного стану пенсійного забезпечення військовослужбовців, осіб начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ та деяких інших осіб, звільнених зі служби в різний період, свідчить про існування суттєвих диспропорцій в розмірах пенсій громадян з числа вищезазначених осіб.
    
    Законопроектом передбачається уточнити механізм перерахунків пенсій військовослужбовців, осіб начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ та деяких інших осіб і членів їхніх сімей, який буде введений в дію з 1 січня 2005р. З метою зменшення навантаження на Державний бюджет України пропонується протягом 2005-2007 рр. поступово збільшувати розміри виплат пенсій від 30 до 100% суми підвищення пенсій.
    
    Комітет вважає, що реалізація положень поданого законопроекту надасть змогу підвищити рівень соціального захисту військовослужбовців, ветеранів війни і військової служби, правоохоронних органів та деяких інших осіб, членів їх сімей. Положення запропонованого проекту закону повністю узгоджуються із законодавством України з питань пенсійного забезпечення особового складу військових формувань та правоохоронних органів.


Чи порушуються державою права людини під час дії карантину?
Так
Ні
Це є необхідністю