Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


21 червня у Національному університеті «Києво-Могилянська академія» відбулася молодіжна конференція

22 червня, 2004 р.

    ***
    Всі переможці конкурсу отримали дипломи від оргкомітету та призи від спонсорів.
    
    Авторитетне журі, що складалося з голови оргкомітету конкурсу, народної артистки України Галини Гілярівни Яблонської, радника Президента України Галини Олексіївни Науменко, Заступника голови Української Ради миру Володимира Дмитровича Новохацького, Заст. директора Науково-методичного центру вищої освіти МОН Олександра Мартиновича Мовчана, Представника японського відділення Федерації жінок за мир у всьому світу Японії Масає Осакі, Заст. Виконавчого директора Міжнародного благодійного фонду допомоги та дружби Михайла Вікторовича Ільїна оцінювало презентації переможців.
    
    Глядачі мали можливість ближче познайомитись з роботою молодих людей, які розповідали, використовуючи фотографії, відео-ролики, що проектувалися на великий екран. Всі були вражені високим рівнем проектів, небайдужістю молоді до проблем інвалідів, бідних, знедолених, їх бажанням зробити нашу країну та світ кращими. Серед 10 організацій-переможців журі особливо відзначило Благодійний фонд «Добросердна мода» м. Києва за проект "Розробка комфортного одягу для дітей з фізичними вадами", керівник проекту Наталія Супрун та Молодіжний клуб Міжнародної Ліги "Матері і сестри - Молоді України", м. Київ за проект "Уклін тобі, рідна мати", керівник проекту Наталія Гуцал
    
    Понад 50 молодіжних організацій нашої країни відгукнулося на цей конкурс, серед яких оргкомітет конкурсу визначив 10 організацій-переможців з різних куточків України. Фінальна стадія конкурсу відбулася 20-22 червня в Києві.
    
    Протягом 3 днів, крім конференції, було проведено акцію служіння у будинку престарілих, а також цікаві екскурсійні та ігрові програми. Відбулося урочисте нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу учнівських та студентських проектів «Служіння заради миру».
    
    Початок програми міжнародної ініціативи «Служіння заради миру» в Україні було покладено її урочистим відкриттям у січні 2002 р. міжнародною молодіжною конференцією, де представники України, Кореї, Японії, США, Китаю, Росії та Молдови поставили свої підписи під урочистим зверненням «Служіння заради миру». З цього часу було проведено багато різноманітних як місцевих, так і міжнародних програм.
    
    Цього року ініціатива вийшла на новий рівень широкого розповсюдження з початком Всеукраїнського конкурсу учнівських та студентських проектів «Служіння заради миру». Цей конкурс, що проводиться в рамках проголошеного ООН міжнародного Десятиріччя культури миру та ненасильства над дітьми світу 2001 – 2010рр, – це спроба об’єднати зусилля міжнародної ініціативи „Служіння заради миру” з проектами служіння в Україні.
    
    Низка відомих громадських організацій, серед яких Українська Рада Миру, Міжнародна Ліга "Матері і сестри - молоді України", Асоціація Сприяння ООН в Україні, Міжнародний благодійний фонд допомоги та дружби, Фундація моральної та духовної освіти, Український Рух "Педагоги за мир і взаєморозуміння", Київська міська організація Всеукраїнської асоціації викладачів історії та суспільних дисциплін "Нова доба", асоціація "Нова генерація лідерів", Єврейський фонд України, Міжнародний благодійний фонд "Співтворчість", Товариство тверезості і здоров'я та інші, розуміючи важливість виховання в молодого покоління миротворчих навичок у повсякденному житті, започаткували цей конкурс молодіжних проектів.
    
    Всеукраїнський конкурс проектів «Служіння заради миру» спрямований на заохочення молодих людей до конкретних вчинків по допомозі тим, хто цього конче потребує (інвалідам, літнім людям), спонукання дій, що допомагають подолати перешкоди суспільства на шляху до миру. Заохочується також просвітницька робота з профілактики негативних явищ у молодіжному середовищі, у сприянні через конкретну дію у вирішенні проблем: голоду, поширення хвороб, безпритульності, бідності, насильства над дітьми, ескалації насильства, зневаги моральних, загальнолюдських, етнонаціональних, сімейних цінностей.
    
    Джерело: СивикЮА орг.


Чи порушуються державою права людини під час дії карантину?
Так
Ні
Це є необхідністю