Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Конкурс навчально-методичних матеріалів з фінансово-правових питань діяльності НУО, партнерства, фандрейзингу та PR

26 червня, 2004 р.

    *** Інформаційна програма Міжнародного фонду “Відродження” спільно з Порталом “Громадський простір” та Українським центром дистанційної освіти оголошують конкурс на розробку спеціальних навчально-методичних матеріалів з фінансово-правових питань діяльності неурядових організацій в Україні, партнерства та фандрейзингу, а також PR-діяльності в третьому секторі. Конкурс проводиться в рамках проекту "Створення системи дистанційного навчання з питань сталого розвитку неприбуткових організацій".
    
    Мета Інформаційної програми МФВ - підтримати формування політики, розповсюдження знань і комунікативних ресурсів, забезпечити доступ до інформації для укріплення громадянського суспільства за допомогою застосування інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) як каталізатора розвитку України.
    
    Портал “Громадський простір” - багатофункціональний Інтернет-ресурс, що пропонує широкий спектр інтерактивних сервісів для підвищення ефективності роботи неурядових організацій України та сприяє активній співпраці в середовищі НУО і взаємодії з органами влади на регіональному і національному рівнях.
    
    Український центр дистанційної освіти - координація робіт зі створення системи дистанційного навчання (СДН) в Україні і поетапного запровадження її елементів. Сприяння органічному входженню СДН України у світовий освітній простір.
    
    Мета проекту - підвищити кваліфікацію, надати професійні знання і навички з ключових питань життєдіяльності та сталого розвитку неприбуткових організацій.
    
    Цільова аудиторія
    Курси дистанційного навчання розраховані на лідерів і представників громадських організацій та благодійних фондів України.
    
    Система дистанційного навчання дозволятиме отримати необхідні навички і нові знання за допомогою комп’ютера та Інтернет-доступу для всіх представників НУО-сектору, зокрема для тих, хто живе у віддалених регіонах країни.
    
    Основні завдання проекту:
    1. Розроблення концепції системи дистанційного навчання, сценарію-рекомендації щодо структури дистанційних курсів, формату навчання тощо.
    2. Розроблення програми вивчення дистанційних курсів, розгорнутого змісту кожного курсу.
    3. Розроблення навчально-методичного наповнення дистанційних курсів, що відповідають розробленим вимогам до них. До навчально-методичного наповнення входять: програма курсу, лекційний матеріал, запитання для розроблення тестів, глосарій, методичні вказівки щодо навчального процесу.
    4. Конвертування розробленого навчально-методичного наповнення у платформу дистанційного навчання (спеціалізоване програмне забезпечення навчання через Інтернет).
    5. Розроблення засобів інтерактивного спілкування слухачів і викладачів, автоматизованого контролю отриманих знань та умінь.
    6. Підготовка координаторів і викладачів ДН для подальшого забезпечення дистанційного навчання за розробленими курсами.
    7. Активна PR- кампанія щодо популяризації дистанційних курсів проекту.
    8. Організація дистанційного навчання слухачів за розробленими курсами.
    9. Надання Сертифікатів проекту слухачам, що успішно закінчили дистанційне навчання за програмою проекту.
    
    Основні завдання організації-переможця конкурсу:
    1. Забезпечити виконання п.п. 2, 3 Основних завдань проекту.
    2. Брати участь у виконанні п.п. 6, 7, 8 Основних завдань проекту.
    
    Загальні вимоги до організації, що подає заявку на конкурс:
    Заявки приймаються від офіційно зареєстрованих українських державних або недержавних організацій, а також коаліцій (асоціацій, мереж тощо), що мають досвід роботи у галузі надання освітніх послуг, поширення знань і сприяння освіті для неурядових організацій України й готові надати на розгляд розроблені навчально-методичні матеріали з фінансово-правових питань діяльності неурядових організацій в Україні, партнерства і фандрейзингу, а також PR-діяльності в третьому секторі.
    
    Перевага надаватиметься заявкам, що передбачатимуть додаткові джерела фінансування.
    
    Для участі у конкурсі необхідно подати такі документи:
    1. Стислий опис заявки з програмою вивчення курсу і розгорнутим змістом курсу/ів з фінансово-правових питань діяльності неурядових організацій в Україні, партнерства і фандрейзингу, а також PR-діяльності в третьому секторі.
    2. Перелік статутних цілей та завдань організації.
    3. Інформація про організацію та її досвід.
    4. CV головних виконавців та викладачів курсів.
    
    Останній термін подання заявки - 1 вересня 2004 року.
    
    Оголошення результатів - 1 жовтня 2004 року.
    
    Пропозиції надсилати електронною поштою на адресу директорки Інформаційної програми МФВ Олесі Архипської. Електронна пошта: arkhypska@irf.kiev.ua.
    
    Зверніть увагу:
    - проекти, що надійдуть до Фонду після закінчення вказаного в оголошенні терміну, не розглядаються;
    - подані на конкурс матеріали не повертаються і не рецензуються;
    - про результати конкурсів учасників повідомлять письмово.
    Джерело: сайт Сивик ЮА орг


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій