Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


Cтартує транскарпатський дитячий велопробіг

28 червня, 2004 р.

    4 липня 2004 року з м.Соснівка Львівської області стартує Другий Транскарпатський дитячий велопробіг “Буг – Уж” довжиною понад 1000 кілометрів. Його учасники - діти з м.Соснівки, що перенесли фтористу інтоксикацію, хворі на флюороз та гіпоплазію зубів.
    Чисте гірське повітря, ночівлі в наметах на берегах річок, постійний рух та помірні фізичні навантаження, раціональне харчування є найкращими засобами зміцнення дитячого імунітету. 22 дні проведуть юні соснівчани в Карпатах. В програмі велотуру сходження на найвищу гору Закарпаття – Петрос та найвищу гору українських Карпат - Говерлу, відвідання старовинних замків, та найглибшого озера України – Синевирського, унікальної Долини Нарцисів, географічного центру Європи та багатьох інших цікавих пам’ятників історії і природи Львівщини, Закарпаття та Івано-Франківщини.
    Організатором цієї благодійної оздоровчої акції виступає відомий в регіоні благодійний фонд “Еко-милосердя”, а генеральним партнером став фонд Ренати Мерклє. До фінансування проекту приєдналися Червоноградська міська рада, газета “Сільські Вісті”, Торговий Дім “Софі”. Інформаційну підтримку надає Червоноградська газета “Панорама”, а сприяє реалізації акції обласний центр краєзнавства екскурсій та туризму учнівської молоді.
    Зацікавлених просимо звертатися до організатора:
    Керівник велопробігу Президент БФ “Еко-милосердя” Павло Савчук
    м.Соснівка, Львівської обл.
    вул. Галицька 2а, тел. (03249) 4-01-25, 44-234, e-mail: ecomercy@ic.net.ua
    джерело: Фундація регіональних ініціатив - бюлетень


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій