Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Новини з життя НУО в СНД

4 серпня, 2004 р.

    *** 04.08.2004 Американо-норвезька програма малих грантів
    Міністерство закордонних справ Норвегії, фонд "Євразія" і Баренцєв Євроарктичний секретаріат продовжують співробітництво по партнерській програмі, спрямованої на подальший розвиток громадянського суспільства й приватного підприємництва в північно-західних регіонах Росії. Програма администрируется фондом "Євразія" через Московське регіональне представництво в рамках поточних програм. Передбачається надання грантів і технічної допомоги НУО, що працюють на території Мурманської й Архангельської областей, Ненецького автономного округу й Республіки Карелії, Санкт-Петербурга й Ленінградської області.
    *** 04.08.2004 Південний регіональний ресурсний центр продовжує прийом заявок на конкурс грантів
    Грантова програма ЮРРЦ, що здійснюється при фінансовій підтримці Агентства США по міжнародному розвитку через Міжнародну раду по наукових дослідженнях й обмінам (ІREX), запрошує до участі в програмі зареєстровані некомерційні організації з Республіки Адигея, Краснодарського краю, Ростовської області, Ставропольського краю. Загальний обсяг фінансування - 100 тис. доларів США. У рамках програми пройдуть два конкурси грантів: конкурс для молодіжних НУО й НУО, що вирішують проблеми молоді, а також конкурс для НУО, що вирішують соціально значимі проблеми місцевого самоврядування в Південно-російському регіоні.
    *** 04.08.2004 Конкурс відеокліпів і сюжетів "Super Дідусь" до Міжнародного дня людей похилого віку
    Интерньюс Росія і Агентство Соціальної Інформації пропонують регіональним телекомпаніям і незалежним студіям взяти участь у конкурсі відеокліпів і сюжетів. Сюжети, фільми, кліпи повинні розповідати про людей, які, перейшовши рубіж пенсійного віку відкрили для себе нові можливості, інтереси тощо.
    *** 04.08.2004 Вирішено створити некомерційну організацію "Фонд розвитку Санкт-Петербурга"
    Постановою уряду Санкт-Петербурга від 28 липня 2004р. з метою збереження й відновлення об'єктів культурної спадщини, що перебувають на території Санкт-Петербурга, а також розвитку інженерної, житлової й соціальної інфраструктури, підтримки освіти, науки, культури й мистецтва, наукових й інноваційних проектів вирішено створити некомерційну організацію "Фонд розвитку Санкт-Петербурга". Як майновий внесок Санкт-Петербурга при установі Фонду буде внесено 50 тис. руб. виділених у встановленому порядку за рахунок засобів резервного фонду губернатора.
    *** 04.08.2004 5 серпня в Японському посольстві в Азербайджані відбудеться підписання грантових договорів
    5 серпня в Японському посольстві відбудеться підписання грантових договорів у рамках програми "Корінь і безпека людини". Угоди підпишуть посол Японії в Баку Тошіюки Фуджівара й представники неурядових організацій Азербайджану. Усього передбачається виділення грантів на фінансування трьох проектів загальною вартістю в $232,003 тис.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю