Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Премія фонду Білла й Мелинды Гэйтс 2005

5 серпня, 2004 р.

    Фонд Білла й Мелинды Гэйтс заснував щорічну премію за внесок в охорону здоров'я в усьому світі (Gates Award for Global Health). Діяльність Фонду присвячена поліпшенню життя людей шляхом сприяння обміну досягненнями й знаннями в сфері охорони здоров'я на рівні світового співтовариства. Присудження щорічної премії в розмірі 1 млн. доларів США спрямовано на визнання заслуг організацій, які протягом тривалого часу робили внески у справу охорони здоров'я у світі. На здобуття премії може бути номінована організація з будь-якої держави світу. Номинируемые організації повинні діяти, як мінімум, протягом десяти років. На здобуття премії можуть бути номіновані неурядові організації, благодійні організації, некомерційні установи; приватні компанії; державні структури; університети. Перевага віддається неурядовим організаціям і некомерційним організаціям. Номінувати можна також окремі довгострокові програми організації.
    
    Організації не можуть номінувати самі себе.
    Номінації будуть розглянуті журі, що включає фахівців в області охорони здоров'я із країн, що розвиваються, і членів колегії директорів Ради в області світової охорони здоров'я.
    
    Премія буде вручена 2 червня 2005 року у Вашингтоні на спеціальній церемонії нагородження під час щорічної міжнародної конференції ради по глобальному здоров'ю (Global Health Councіl's Annual Іnternatіonal Conference).
    
    Заявки на премію 2005 року приймаються до 31 жовтня 2004 року.
    Докладніше про премії можна довідатися на сайті: http://globalhealth.org/vіew_top.php3?іd=237
    
    Конкурс проектів


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю