Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Міжнародний фонд "Відродження" (МФВ) оголосив конкурс проектів на підтримку суспільних ініціатив, спрямованих на обмін досвідом між Україною й країнами Східної й Центральної Європи.

5 серпня, 2004 р.

    Ціль конкурсу - допомогти вирішувати проблеми, які виникають у суспільстві в період політичних, економічних і соціальних трансформацій, використовуючи передовий досвід і моделі розвитку країн-партнерів; сприяти розвитку міжнародного співробітництва між представниками наукової, економічної й політичної сфер.
    
    Проекти реалізуються у формі семінарів, тренінгів, програм обміну спільно із країнами, які формують мережу фондів Сороса, таких як: Азербайджан, Албанія, Болгарія, Боснія й Герцоговина, Вірменія, Грузія, Естонія, Казахстан, Киргизстан, Латвія, Литва, Македонія, Молдова, Монголія, Румунія, Росія, Таджикистан, Узбекистан й ін.
    
    До участі запрошуються неурядові організації (НУО), освітні й суспільні установи, органи місцевого самоврядування й державного управління. Пріоритети програми: реформування державної політики (адміністративна реформа, законотворча діяльність); створення ефективних моделей соціального й економічного розвитку України; регіональний розвиток і місцевого самоврядування; засобу масової інформації і їхня роль у демократичному суспільстві; поліпшення екологічної ситуації; розвиток освіти як бази для виховання нової української еліти; дозвіл міжетнічних і гендерных проблем на основі досвіду країн регіону; розвиток співробітництва НПО країн Центральної й Східної Європи; участь молоді в процесах демократизації.
    
    Обмежень щодо вибору тематики або спрямованості проектів не існує. Не будуть підтримані проекти, які припускають: проведення світових конгресів і щорічних конференцій; проведення узкоспециализированных наукових заходів, фестивалів мистецтв, виставок, конкурсів; переклади й видавничу діяльність; індивідуальні дослідницькі проекти.
    
    Програма "Схід-Схід" має відкритий бюджет. Проекти необхідно подавати за 10 тижнів до початку їхньої реалізації. МФВ приймає відвідувачів щодня з понеділка по п'ятницю з 9.00 до 18.00. Для участі в конкурсі заповнюється аплікаційна форма на англійській й українській мовах; проект необхідно подавати у двох екземплярах українською мовою й в одному на англійському в друкованому виді (з печаткою організації й підписом керівника проекту), а також в електронному виді на двох мовах. МФВ не надає гранти політичним партіям, релігійним організаціям і фізичним особам. Адреса фонду "Відродження": Україна, 04053, м. Київ, Бехтеревский пров., буд. 13а.
    
    Контакт:
    Кухаренко Тетяна (менеджер програми "Схід-Схід") телефон: (044) 461-95-00, факс: 216-01-66, е-maіl: kukharenko@іrf.kіev.ua, сайт: http://www.іrf.kіev.ua/


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю