Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні

9 серпня, 2004 р.

    ***
    “Створення аналітичного вісника для ЗМІ “Україна та ВІЛ/СНІД”.
    
    Тендер відбувається в рамках програми «Подолання епідемії ВІЛ/СНІД в Україні», яку реалізує Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД за кошти Глобального фонду боротьби зі СНІД, Туберкульозом та Малярією згідно з Угодою UKR-102-G04-H-00 від 15 березня 2004 р.
    
    Міжнародний Благодійний Фонд “Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні” (надалі „Організатор тендеру”) – міжнародний благодійний фонд, який підтримує дії спільнот, що мають відіграти повноцінну роль у відповіді на епідемію ВІЛ/СНІД. Пріоритетами фонду є підтримка громадської ініціативи, спрямованої на зменшення захворюваності на ВІЛ у найбільш уразливих до нього групах населення, розвиток соціальної підтримки ВІЛ-позитивних та їхніх близьких, зменшення стигматизації та покращення обслуговування ВІЛ-позитивних та найбільш уразливих до ВІЛ груп, визначення, обмін та наслідування зразків найефективнішої громадської відповіді на епідемію.
    
    Оскільки сьогодні більшість українців отримують інформацію про ВІЛ/СНІД із засобів масової інформації, а не з особистих контактів або досвіду, Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД має на меті підтримати створення аналітичного вісника для ЗМІ “Україна та ВІЛ/СНІД», оскільки вважає, що роль ЗМІ в боротьбі з епідемією має полягати в тому, щоб невігластво змінилось обізнаністю, а упередженість – розумінням. Для такої роботи журналісти та редактори потребують спеціальних знань та регулярного оновлення інформації, контактів з експертами та ВІЛ-позитивними людьми.
    
    
    Запрошуємо учасників тендеру подати тендерні пропозиції у відповідності до таких вимог:
    · надати Міжнародному Альянсу з ВІЛ/СНІД в Україні тендерні пропозиції до 12 серпня 2004 року;
    · показати досвід роботи з проведення подібних заходів, обізнаність з темою та проблематикою проекту; додати список попередніх соціальних проектів в означеній сфері, зразки продукції, відгуки ЗМІ;
    · довести здатність здійснювати заходи спільно з партнерами та наявність зв’язків із відповідними державними та бізнесовими структурами, НУО, експертами тощо;
    · надати чіткий план дій, що відповідає меті та завданням тендеру;
    · додати прозорий бюджет з обґрунтованими та реалістичними розцінками;
    · продемонструвати відповідність плану дій і бюджету;
    · у разі, коли пропозицію подає асоціація чи консорціум організацій, організації мають надати угоди про співпрацю;
    · описати очікувані результати проекту та його вплив на громадську думку;
    · надіслати не менш 2-х рекомендаційних листів від партнерських організацій, або замовників соціальних проектів;
    · також надати інформацію про можливість використати додаткові ресурси для здійснення запропонованої діяльності та реалізації тендерної пропозиції.
    
    До участі у тендері допускаються лише тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам тендеру. Відповідність поданих пропозицій умовам тендеру визначає Організатор тендеру.
    Учасники тендеру погоджуються з тим, що Організатор тендеру не повертає матеріали, подані на будь-якій стадії проведення тендеру без спеціальної вимоги учасника, викладеної в письмовій формі та належним чином надісланої Організатору тендеру. Якщо учасник тендеру протягом місяця від дня оголошення його результатів не висунув вимогу про повернення йому надісланих на тендер матеріалів та документів, вважається, що Організатор тендеру має право володіння ними.
    
    Визначення переможця тендеру, винагорода.
    У результаті оцінки тендерних пропозицій тендерною комісією буде рекомендовано переможця тендеру. Оцінювання тендерних пропозицій буде проводитись тендерною комісією, виходячи з власного бачення мети, цілей та завдань тендеру.
    Тендерною комісією може бути рекомендовано визначити переможцем тендерну пропозицію з умовою внесення до неї рекомендацій тендерної комісії.
    Остаточне рішення щодо переможця приймає Організатор тендеру.
    Винагородою переможцеві тендеру буде укладення угоди з Організатором тендеру на розробку та впровадження Національної мас-медіа кампанії з солідарності та толерантного ставлення до людей, які живуть з ВІЛ/СНІД на умовах, викладених у тендерній пропозиції переможця з урахуванням рекомендацій тендерної комісії.
    Відповідальність Організатора конкурсу не виходить за межі винагороди, визначеної умовами тендеру.
    
    Тендерну пропозицію українською (чи російською) мовою в роздрукованому вигляді з додатками, а також копією пропозиції на CD-rom, слід надіслати за адресою:
    м. Київ, 03150
    вул. Димитрова 5, корп. 10А, 6-й поверх
    Міжнародний благодійний фонд
    „Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні”
    
    Кінцевий термін подання заявок: 12 серпня 2004 року.
    
    
    За додатковими консультаціями звертайтеся в офіс Міжнародного благодійного фонду «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні» за телефонами:
    (044) 490-54-85,490-54-86,490-54-87, 490-54-88.
    Контактна особа:
    Лайма Гейдар (gaydar@aidsalliance.org.ua)
    Лілі Хайд (hyde@aidsalliance.kiev.ua)
    
    Оголошення про тендер розміщені на веб-сайті Міжнародного благодійного фонду „Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні” - www.aidsalliance.org.ua Оригінал оголошення про тендер, роздрукований з вищезазначеного веб-сайту одразу після розміщення такого оголошення та завірений підписом і печаткою Організатора тендеру, зберігається у МБФ „Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні”.
    
    Організатор тендеру не несе відповідальності за роботу пошти України, за будь-які поштові помилки, внаслідок яких матеріали (тендерна пропозиція, бюджет чи будь-які інші документи, необхідні для участі у тендері) учасників тендеру не надійшли/надійшли із запізненням, були загублені чи пошкоджені; за роботу операторів зв’язку; у випадку виникнення форс-мажорних обставин. Організатор тендеру не несе відповідальності за неможливість контакту з учасником тендеру, якщо будь-яка інформація про учасника тендеру повідомлена неправильно. Учасник несе особисту відповідальність за достовірність наданої ним інформації.
    Участю у тендері учасник безумовно погоджується з усіма умовами тендеру та бере на себе обов’язок їх належно виконувати.
    У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення умов тендеру, та/або питань, не врегульованих умовами тендеру, остаточне рішення приймається Організатором тендеру. Рішення Організатора тендеру є остаточним та оскарженню не підлягає
    
    Зверніть, будь ласка, увагу:
    · Заявки на тендер, які надійдуть до МБФ „Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні” після вказаного в оголошенні терміну, не розглядатимуться.
    · Подані на тендер матеріали не рецензуються.
    · Причини відмови в підтримці тендерної пропозиції не повідомляються та не обґрунтовуються.
    · Про результати тендеру пререможця повідомлять письмово не пізніше 28 серпня 2004 року.
    · Результати тендеру будуть оприлюднені шляхом розміщення на веб-сайті МБФ „Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні” - www.aidsalliance.org.ua
    
    Бажаємо успіху та щиро сподіваємося на співпрацю!
    (Джерело: civicua.org)


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю