Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


НОВІ НАДХОДЖЕННЯ ДО БІБЛІОТЕКИ РЕСУРСНОГО ЦЕНТРУ “ГУРТ”

10 серпня, 2004 р.

    *** - Як працювати без збитків: поради сільському господареві. Олена Сосенко. Київ, 2004.
    У книжці порушено деякі важливі для сільського господаря питання: що має знати фермер-початківець; як потрібно доглядати за посівами озимих культур і вирощувати якісне зерно; який зиск матиме селянин, продаючи зерно державі під заставу; які переваги та ризики властиві страхуванню зернових культур і тварин тощо.
    Друге видання книги містить зміни, зумовлені запровадженням нових законодавчих норм, а також деякі істотні доповнення.
    
    Видання є благодійним проектом Української освітньої програми реформ. Українську освітню програму реформ здійснює Міжнародна благодійна організація “Український освітній центр реформ” за фінансової підтримки Місії Агентства США з міжнародного розвитку в Україні, Білорусі та Молдові.
    
    - Соціально орієнтовані проекти. Програма мікро-грантів (2004) Представництва Європейської комісії в Україні. Київ, 2004.
    У книзі представлено короткий опис 11 мікропроектів, що співфінансуються Європейським Союзом в рамках програми мікрогрантів Представництва Європейської Комісії. Ці проекти впроваджуються за технічної допомоги проекту ЄС “Розвиток громадянського суспільства у м. Києві та обраних регіонах України”. Усі проекти спрямовано на покращення соціального стану та добробуту населення в п’яти регіонах України шляхом посилення ролі неурядових організацій, що працюють у соціальній сфері.
    
    Публікація здійснена в рамках проекту Європейського Союзу “Розвиток громадянського суспільства у м. Києві та обраних регіонах України”.
    
    - Методи підвищення фінансової життєздатності недержавних організацій. Руслан Краплич. Київ, 2004.
    У виданні Ви зможете отримати відповіді на такі питання: з чого розпочинається залучення фінансово-матеріальних ресурсів; дещо про планування роботи із залучення фінансування; фінансове майбутнє організації; підходи до планів залучення коштів; фандрейзинговий план; джерела фінансування; переговори з потенційними фінансовими партнерами; етичний кодекс фандрейзера, цінності та принципи; приклади успішного залучення коштів українськими недержавними організаціями тощо.
    
    Публікація здійснена в рамках проекту Європейського Союзу “Розвиток громадянського суспільства у м. Києві та обраних регіонах України”.
    
    Бібліотека Ресурсного центру “Гурт” працює за адресою: м. Київ, вул. Попудренка, 52, офіс 902. Тел.: (044) 554 1052. Контактна особа: Світлана Скакун.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю