Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


UCAN - запрошує прийняти участь у своїх грантних конкурсах

11 серпня, 2004 р.

    Надруковано з офіційного веб-сайту Ukraine Citizen Action Network http://ucan-isc.org.ua
    
    Гранти
    • Гранти партнерства з адвокасі
    • Гранти UCAN на продовження проектів з адвокасі
    • Гранти громадянського суспільства
    • Гранти Інноваційного фонду
    • Гранти партнерства з адвокасі
    UCAN щороку надає такі гранти досвідченим організаціям громадянського суспільства, здатним ефективно представляти інтереси та захищати права громадян та громад. Більшість грантів не перевищують 25 000 доларів США. Організації - грантери стають членами мережі UCAN, а також отримують консультації та беруть участь у тренінгових програмах, що допомагають зміцнити організації та посилити їх спроможність впливати на прийняття рішень. Організації, які вже отримали фінансову підтримку від UCAN, можуть брати участь у грантовому конкурсі наступного року.
    У 2003 році проект UCAN надав 23 гранти партнерства з адвокасі. У травні 2004 року проект UCAN ухвалив рішення про надання 18 нових грантів партнерства з адвокасі організаціям громадянського суспільства, які перемогли у щорічному конкурсі грантів партнерства з адвокасі. Перелік партнерів проекту UCАN з адвокасі ви можете знайти у розділі „Наші партнери”.
    Наступний конкурс на отримання грантів партнерства з адвокасі буде оголошено на початку 2005 року. Зараз пропозиції не приймаються. Будь ласка, слідкуйте за оголошеннями на сайті.
    Приклад аплікаційної форми та опис конкурсу 2004 року.
    • Гранти UCAN на продовження проектів з адвокасі
    Гранти UCAN на продовження проектів із представництва прав та захисту інтересів (адвокасі) призначені для організацій громадянського суспільства (ОГС), що є партнерами UCAN і які успішно виконали однорічний проект грантів партнерства з адвокасі та зацікавлені отримати фінансування на наступний рік. Ці гранти мають на меті допомогти організаціям-партнерам UCAN досягти нових, більш далекосяжних цілей після завершення попереднього етапу реалізації проектів. Завдяки новим грантам організації зможуть розповсюдити досягнуті результати на користь широкого кола громадян та спільноти, задля яких вони працюють.
    До участі у програмі грантів на продовження проектів з адвокасі запрошуються усі організації-партнери проекту UCAN після завершення їх поточних проектів з адвокасі. Гранти на продовження проектів будуть переважно меншими за розміром, ніж попередні гранти, оскільки передбачається, що організації-грантери працюватимуть більш рентабельно і зможуть залучати кошти з інших джерел.
    Детальну інформацію щодо програми грантів на продовження проектів з адвокасі Ви можете прочитати тут.
    • Гранти громадянського суспільства
    Співпрацюючи з партнерами, зокрема, з Ініціативним центром сприяння активності та розвитку громадянського почину „Єднання” UCAN надає такі гранти новоствореним і менш досвідченим організаціям громадянського суспільства. Такі гранти не перевищують 5 000 доларів США. Отримавши гранти громадянського суспільства, організації долучаються до мережі UCAN, беруть участь у тренінгових програмах, що допомагають їм впроваджувати кампанії з адвокасі та зміцнювати фінансову спроможність і управлінську структуру, а також взаємодіяти з іншими організаціями та місцевими аналітичними центрами
    За детальною інформацією щодо програми Грантів громадянського суспільства, будь ласка, звертайтесь до ІСАР -„Єднання” за телефонами (380 44) 201 01 60, 269 85 42або по електронній пошті ednannia@isar.kiev.ua.
    • Гранти Інноваційного фонду
    Гранти Інноваційного фонду – це одна з грантових програм проекту UCAN. Ця найбільш гучка програма покликана задовольняти потреби і можливості організацій громадянського суспільства (ОГС), які виникають поза межами циклу звичайних щорічних грантів. Гранти Інноваційного фонду надаються на постійний основі і, відтак, мають можливість швидше реагувати на потреби, ніж інші програми. Гранти Інноваційного фонду спрямовані на підтримку місцевих проектів, що можуть швидко і за конкретними напрямками сприяти розвиткові громадянського суспільства в Україні.
    Гранти Інноваційного фонду безпосередньо призначені для проектів, що:
    • Можуть забезпечити конкретний і негайний вплив;
    • Потребують оперативного фінансування з огляду на нагальний характер або конкретні можливості, що виникли;
    • Мають творчий підхід або інноваційний характер.
    Гранти надаються на термін до шести місяців і не перевищують $10,000. Середній розмір гранту становить $5,000 - $7,500. Ця програма грантів є високо конкурентною.
    Крім того, час від часу UCAN може повідомляти про нові категорії грантів, зважаючи на відповідні можливості або розвиток подій в Україні. Наприклад, у грудні 2003 року UCAN надав грантову підтримку семи аналітичним центрам для посилення їх впливу на формування дієвої політики на місцевому та національному рівнях. Тут Ви можете подивитись перелік аналітичних центрів, що отримали цільові гранти, а також короткий опис впроваджуваних проектів. Також, однією з нещодавно запропонованих додаткових категорій були гранти доступу громадян до парламентського процесу.
    Детальну інформацію щодо подання пропозицій на отримання грантів Інноваційного фонду Ви можете прочитати тут.
    Форму бюджету для подання пропозицій на отримання грантів Інноваційного фонду Ви можете знайти тут.
    Заявки на отримання грантів успіху UCAN приймає впродовж року і розглядає їх кожного кварталу. Заявки будуть розглянуті у такому порядку:
    Заявки, отримані до 16 серпня 2004 року, будуть розглянуті до 1 вересня 2004 року
    Заявки, отримані до 15 листопада 2004 року, будуть розглянуті до 1 грудня 2004 року
    Заявки, отримані до 15 лютого 2005 року, будуть розглянуті до 1 березня 2005 року
    Заявки, отримані до 23 травня 2005 року, будуть розглянуті до 7 червня 2005 року
    Фінансування проектів розпочнеться впродовж 4 тижнів після ухвалення рішення про надання гранту.
    Заявки на гранти впливу, що мають найбільш терміновий характер серед усіх категорій грантів Інноваційного фонду, проект UCAN приймає на постійній основі та розглядає у останній тиждень кожного місяця. Заявники отримають відповідь від UCAN не пізніше, ніж через 6 тижнів від дати подання заявки.
    Пропозиції на отримання грантів участі громадськості зараз не приймаються.
    Оголошення грантів Американської Торгівельної Палати в Україні буде проведене пізніше. Будь ласка, слідкуйте за оголошеннями на веб-сайті.
    Для отримання інформації щодо нових цільових грантових конкурсів, запрошуємо регулярно відвідувати веб-сайт проекту UCAN.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю