Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Оголошення від РЦ -Гурт-

13 серпня, 2004 р.

    ЕТИЧНІ ЗАСАДИ НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ НЕУРЯДОВИМИ ОРГАНІЗАЦІЯМИ УКРАЇНИ
    
    Київ, 3 та 8 вересня 2004 року. Ресурсний центр “Гурт” проводить круглий стіл “Етичні засади надання соціальних послуг неурядовими організаціями України”.
    
    Мета круглого столу – обговорення проекту Декларації етичних засад діяльності організацій громадянського суспільства України (з текстом Декларації можна ознайомитися на Інтернет-сайті Етичні орієнтири третього сектору http://www.etyka.org.ua/pages/declaracia_full_text.htm).
    
    Проект Декларації було розроблено організаційним комітетом міжнародної конференції “Етичні засади діяльності організацій громадянського суспільства в Україні”, проведеної проектом “Мережа громадянської дії в Україні” Інституту сталих спільнот (ISC/UCAN) 29-30 вересня 2003 року в Києві. Учасниками конференції було визначено необхідність подальшого впровадження етичних засад шляхом обговорення, створення та розповсюдження спільного документа, в якому мають бути відображені основні етичні цінності та принципи, якими українські ОГС вважають за необхідне керуватись у своїй діяльності.
    
    Запрошуємо до участі у роботі круглого столу представників громадських та благодійних організацій Києва та Київської області, під час якого планується обговорити проект Декларації етичних засад діяльності організацій громадянського суспільства України (ОГС) – наскільки вона є прийнятною для організацій; яким чином її можна застосувати у повсякденній роботі, надаючи певні соціальні послуги тощо.
    
    Місце проведення: Київ, вул. Попудренка, 52, офіс 902, Ресурсний центр “Гурт”. 3 вересня круглий стіл триватиме з 11.00 до 14.00; 8 вересня - з 15.00 до 18.00.
    
    Якщо Ви бажаєте взяти участь у роботі круглого столу, просимо до 2 вересня 2004 року зареєструватись за тел.: (044) 554 1052, зазначивши назву організації; прізвище, ім’я та по батькові особи, яка братиме участь; контактний телефон. Контактна особа – Світлана Скакун.
    
    Проект Декларації, результати обговорень та інші матеріали розміщено на Інтернет-сайті http://www.etyka.org.ua.
    
    КОНТАКТИ:
    Світлана Скакун
    Мережа “Інформаційна спільнота”, м. Київ
    Ресурсний центр “Гурт”
    02094, Київ, вул. Попудренка, 52, оф. 902
    Тел./факс: (044) 554 1052
    Електронна пошта: info@gurt.org.ua
    Інтернет-сайт: http://www.gurt.org.ua


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю