Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


ВСЕУКРАЇНСЬКІ МУНІЦИПАЛЬНІ СЛУХАННЯ З РОЗВИТКУ МІСЦЕВОЇ ДЕМОКРАТІЇ

13 серпня, 2004 р.

    ****
    Судак, АР Крим, 15-17 вересня 2004 року. Відбудуться Х щорічні всеукраїнські муніципальні слухання на тему: “Розвиток місцевої демократії як важливий фактор становлення громадянського суспільства”.
    
    Метою слухань є консолідація зусиль владного й громадського секторів у становленні територіальних громад як локальних осередків громадянського суспільства в Україні.
    
    Під час слухань відбудуться загальні дискусії, серед яких:
    - проблеми розвитку місцевої демократії в контексті становлення громадянського суспільства в Україні;
    - громадський сектор як важливий фактор розвитку місцевої демократії тощо.
    
    Складовими частинами слухань є конференція “Науково-освітнє та кадрове забезпечення розвитку місцевого самоврядування” та круглий стіл “Проблеми взаємодії органів місцевого самоврядування та організацій громадянського суспільства: взаємні очікування та сподівання”.
    
    На підсумковому засіданні слухань буде оголошено переможців ІІ Всеукраїнського конкурсу проектів і програм розвитку місцевого самоврядування – отримувачів державних грантів у 2005 році.
    
    Серед учасників слухань провідні вчені і фахівці, урядовці, депутати ВР та місцевих рад, керівники міст і регіонів, громадські діячі, підприємці, представники Ради Європи – загалом до 200 осіб. Роботу слухань висвітлюватиме прес-група з 50 журналістів з усіх регіонів України.
    
    Подати заявку на участь можна, звернувшись до оргкомітету за тел.: (044) 295 7758, 296 3321, або електронною поштою fondinf@carrier.kiev.ua, надавши наступну інформацію:
    
    1. Повна назва організації.
    2. Прізвище, ім’я, по батькові керівника організації.
    3. Адреса.
    4. Контактний телефон, факс.
    5. Електронна пошта.
    6. Представник для участі у слуханнях (прізвище, ім’я, по батькові; посада в організації).
    7. Види діяльності Вашої організації.
    8. Мета участі у роботі слухань.
    9. Форма участі у слуханнях.
    
    Розмір реєстраційного внеску на одного учасника становить: для представників органів місцевого самоврядування, громадських та наукових організацій – 300 грн.; для представників бізнес-структур – 1000 грн.
    
    Реєстраційний внесок забезпечує комплект інформаційних матеріалів та видань, участь у заходах під час слухань, публікацію статті у науково-методичному альманаху, зустріч та проїзд автобусом із Сімферополя, організаційно-підготовчі витрати оргкомітету.
    
    Витрати на перебування та проїзд учасники сплачують самостійно.
    
    Участь у роботі слухань можуть взяти ті особи, які отримали запрошення від Оргкомітету та сплатили організаційний внесок.
    
    За результатами муніципальних слухань планується видання науково-методичного альманаху, тому запрошуємо Вас надіслати не пізніше 20 серпня 2004 року електронною поштою авторські статті обсягом до 4-х сторінок чи тези своїх повідомлень обсягом до 2-х сторінок за означеною тематикою.
    
    Матеріали (тези та статті) мають бути підготовлені у текстовому редакторі MS WORD, інтервал – 2, кегль (Times New Roman) – 13, поля з усіх сторін - 2 см. Прізвище, ім’я, по батькові, науковий ступінь і вчене звання, місце роботи, посада та контактний телефон автора зазначається на початку з лівого краю сторінки.
    
    КОНТАКТИ:
    Оргкомітет муніципальних слухань
    Тел.: (044) 295 7758, 296 3321
    Електронна пошта: fondinf@carrier.kiev.ua
    джерело : Бюлетень РЦ "Гурт" # 31 (219), 12 серпня 2004


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій