Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


ВСЕУКРАЇНСЬКІ МУНІЦИПАЛЬНІ СЛУХАННЯ З РОЗВИТКУ МІСЦЕВОЇ ДЕМОКРАТІЇ

13 серпня, 2004 р.

    ****
    Судак, АР Крим, 15-17 вересня 2004 року. Відбудуться Х щорічні всеукраїнські муніципальні слухання на тему: “Розвиток місцевої демократії як важливий фактор становлення громадянського суспільства”.
    
    Метою слухань є консолідація зусиль владного й громадського секторів у становленні територіальних громад як локальних осередків громадянського суспільства в Україні.
    
    Під час слухань відбудуться загальні дискусії, серед яких:
    - проблеми розвитку місцевої демократії в контексті становлення громадянського суспільства в Україні;
    - громадський сектор як важливий фактор розвитку місцевої демократії тощо.
    
    Складовими частинами слухань є конференція “Науково-освітнє та кадрове забезпечення розвитку місцевого самоврядування” та круглий стіл “Проблеми взаємодії органів місцевого самоврядування та організацій громадянського суспільства: взаємні очікування та сподівання”.
    
    На підсумковому засіданні слухань буде оголошено переможців ІІ Всеукраїнського конкурсу проектів і програм розвитку місцевого самоврядування – отримувачів державних грантів у 2005 році.
    
    Серед учасників слухань провідні вчені і фахівці, урядовці, депутати ВР та місцевих рад, керівники міст і регіонів, громадські діячі, підприємці, представники Ради Європи – загалом до 200 осіб. Роботу слухань висвітлюватиме прес-група з 50 журналістів з усіх регіонів України.
    
    Подати заявку на участь можна, звернувшись до оргкомітету за тел.: (044) 295 7758, 296 3321, або електронною поштою fondinf@carrier.kiev.ua, надавши наступну інформацію:
    
    1. Повна назва організації.
    2. Прізвище, ім’я, по батькові керівника організації.
    3. Адреса.
    4. Контактний телефон, факс.
    5. Електронна пошта.
    6. Представник для участі у слуханнях (прізвище, ім’я, по батькові; посада в організації).
    7. Види діяльності Вашої організації.
    8. Мета участі у роботі слухань.
    9. Форма участі у слуханнях.
    
    Розмір реєстраційного внеску на одного учасника становить: для представників органів місцевого самоврядування, громадських та наукових організацій – 300 грн.; для представників бізнес-структур – 1000 грн.
    
    Реєстраційний внесок забезпечує комплект інформаційних матеріалів та видань, участь у заходах під час слухань, публікацію статті у науково-методичному альманаху, зустріч та проїзд автобусом із Сімферополя, організаційно-підготовчі витрати оргкомітету.
    
    Витрати на перебування та проїзд учасники сплачують самостійно.
    
    Участь у роботі слухань можуть взяти ті особи, які отримали запрошення від Оргкомітету та сплатили організаційний внесок.
    
    За результатами муніципальних слухань планується видання науково-методичного альманаху, тому запрошуємо Вас надіслати не пізніше 20 серпня 2004 року електронною поштою авторські статті обсягом до 4-х сторінок чи тези своїх повідомлень обсягом до 2-х сторінок за означеною тематикою.
    
    Матеріали (тези та статті) мають бути підготовлені у текстовому редакторі MS WORD, інтервал – 2, кегль (Times New Roman) – 13, поля з усіх сторін - 2 см. Прізвище, ім’я, по батькові, науковий ступінь і вчене звання, місце роботи, посада та контактний телефон автора зазначається на початку з лівого краю сторінки.
    
    КОНТАКТИ:
    Оргкомітет муніципальних слухань
    Тел.: (044) 295 7758, 296 3321
    Електронна пошта: fondinf@carrier.kiev.ua
    джерело : Бюлетень РЦ "Гурт" # 31 (219), 12 серпня 2004


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю