Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


TACІC удосконалить систему контролю водно-хімічного режиму на Південно-Української АЕС

13 серпня, 2004 р.

    ***
    11 серпня довершений дводенний семінар, що був присвячений реалізації одного з проектів міжнародної технічної допомоги по програмі TACІС. Проект спрямований на удосконалення системи контролю водно-хімічного режиму на Південно-Української АЕС.Головним організатором заходу виступила Європейська Комісія. На семінар були запрошені представники ряду закордонних компаній, що подали попередні заявки щодо участі в цьому проекті, а також вітчизняних організацій, що передбачено задіяти як підрядчиків.
    
    Як повідомили в прес-службі НАЕК "Енергоатом", проект великий і багатоплановий. Він складається з трьох основних частин. Під час його реалізації планується виконати заміну приладів контролю концентрації бора, створити експертно-діагностичну систему ведення водно-хімічного режиму, а також виконати цілий ряд інших заходів.
    
    Під час наради були дані необхідні роз'яснення, уточнені деякі деталі по роботі. Представник Еврокомісії Бернар Врайдаг задоволений результатами семінару - зустріч, на його думку, продемонструвала готовність до тісного співробітництва всіх учасників проекту.
    
    Південно-Українська АЕС стане піонером серед атомних станцій СНД по впровадженню даного проекту TACІ. Перші роботи планується почати вже цього року .
    Джерело: Лігабізнесінформ


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю