Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 НОВИНИ


TACІC удосконалить систему контролю водно-хімічного режиму на Південно-Української АЕС

13 серпня, 2004 р.

    ***
    11 серпня довершений дводенний семінар, що був присвячений реалізації одного з проектів міжнародної технічної допомоги по програмі TACІС. Проект спрямований на удосконалення системи контролю водно-хімічного режиму на Південно-Української АЕС.Головним організатором заходу виступила Європейська Комісія. На семінар були запрошені представники ряду закордонних компаній, що подали попередні заявки щодо участі в цьому проекті, а також вітчизняних організацій, що передбачено задіяти як підрядчиків.
    
    Як повідомили в прес-службі НАЕК "Енергоатом", проект великий і багатоплановий. Він складається з трьох основних частин. Під час його реалізації планується виконати заміну приладів контролю концентрації бора, створити експертно-діагностичну систему ведення водно-хімічного режиму, а також виконати цілий ряд інших заходів.
    
    Під час наради були дані необхідні роз'яснення, уточнені деякі деталі по роботі. Представник Еврокомісії Бернар Врайдаг задоволений результатами семінару - зустріч, на його думку, продемонструвала готовність до тісного співробітництва всіх учасників проекту.
    
    Південно-Українська АЕС стане піонером серед атомних станцій СНД по впровадженню даного проекту TACІ. Перші роботи планується почати вже цього року .
    Джерело: Лігабізнесінформ


Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій