Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Зустріч ОБСЄ по виконанню людського виміру 2004 (Варшава, Польща, 4-15 жовтня 2004 р.)

16 серпня, 2004 р.

    *** З 4 по 15 жовтня 2004 р. у столиці Республіки Польщі Варшаві відбудеться "Зустріч ОБСЄ по виконанню людського виміру 2004". На цьому щорічному заході зустрічаються представники урядів і громадянського суспільства з 55 країн-учасниць, щоб розглянути виконання взаємних зобов'язань по людському вимірі ОБСЄ, процедури і механізми моніторингу і підвищення ступеня відповідності ім. Додаткову інформація з порядку денному засідання можна знайти на сайті Бюро з демократичних інститутів і прав людини (ODІHR) http://www.osce.org/odіhr/. Докладний порядок денний буде доступний на сайті після його остаточного затвердження.
    
    Організатори просять неурядові організації, зацікавлені в участі в Зустрічі по виконанню людського виміру (HDІ), заповнити анкету і зареєструватися до 8 вересня 2004р.; ця інформація доступна в оперативному режимі за адресою http://meetіngs.odіhr.pl/
    
    Всі офіційні сесії засідання відкриті для участі в них представників неурядових організацій. Усім НУО буде забезпечений рівний доступ до списку виступаючих.
    
    На другий тиждень зустрічі заплановані наступні три теми:
    
    1. Сприяння толерантності і недискримінації: основна увага під час сесії буде приділено виконанню рішень Ради Міністрів у Маастрихте по толерантності й антидискримінаційній політиці і по трьох конференціях ОБСЄ: по антисемітизму в 2004 р. (Берлін, 28-29 квітня), пропаганді расизму, ксенофобії й антисемітизму в Інтернету і злочинам на ґрунті ненависті (Париж, 16-17 червня), толерантності і боротьбі з расизмом, ксенофобією і дискримінацією (Брюссель, 13-14 вересня). Метою сесії є висвітлення позитивного досвіду урядів і неурядових організацій в області боротьби з дискримінацією і заохочення толерантності. Особлива увага буде приділено питанням, що стосуються розвитку і посилення нормативної бази в області боротьби зі злочинами на ґрунті ненависті. Під час дискусії також будуть обговорюватися можливі шляхи і форми допомоги урядам країн-учасниць і цивільному суспільству в їхньому загальному прагненні вести боротьбу зі злочинами на ґрунті нетерпимості і дискримінації з боку Бюро по демократичних інститутах і правам людини (ODІHR).
    
    2. Свобода об'єднань і право на мирні збори: дискусія буде присвячена обговоренню стандартів прав людини і зобов'язанням ОБСЄ по цих основних волях, ціль якої виробити рекомендації у відношенні всіх акторов, у число яких входять країни-учасниці, ОБСЄ і весь її інститути, у тому числі Бюро по демократичних інститутах і правам людини (ODІHR), інші міжурядові організації і НПО. Головною задачею є обговорення значення волі збор і об'єднань для функціонування демократії, а також огляд "кращих прикладів" і негативних тенденцій, що розвиваються в країнах-учасницях ОБСЄ.
    
    3. Комплиментарность і кооперація міжнародних організацій в області захисту прав людини: метою є обговорення варіантів поліпшення взаємодії міжнародних організацій в області прав людини для запобігання конфліктів і постконфликтного врегулювання. Основна увага буде приділено обговоренню ролі ОБСЄ, ООН і Ради Європи, і тому, як вони можуть взаємодіяти з міжнародними фінансовими інститутами, регіональними організаціями, НУО, релігійними групами, діловими колами, інформаційними, науковими, професійними й освітніми співтовариствами.
    
    Завдяки новій системі поширення документації Бюро по демократичних інститутах і правам людини (ODІHR), під час засідання всі письмові заяви і рекомендації будуть розсилатися по електронній пошті; тексти варто відправляти (краще заздалегідь) на hdіm@odіhr.pl. Ці документи будуть доступні на сайті по закінченні засідання.
    
    Подальша інформація про можливі зміни, технічна інформація й уточнений порядок денний будуть доступні на http://www.osce.org/odіhr/ наприкінці серпня 2004 р.
    Актуально до 15.10.2004
    Контакт Із будь-якими питаннями щодо засідання можна звертатися за адресою: offіce@odіhr.pl


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю