Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


Фундація - Чинність закону- та програма Сприяння парламентові України Унівеситету штату Індиана підписали угоду про співпрацю в проекті Парламентскьий клуб НУО на 2004/05

17 серпня, 2004 р.

    *** Угода стосується співпраці у проекті "Парламентський клуб НУО" на настуний 2004/2004 роки. Угодою передбачається здійснення спільних засіданнь "Парламентського клубу НУО", співучасть експертів обох сторін щодо розробки та модернізації законодавства щодо українського третього сектору, взаємне опрацювання результатів засідань та резолюцій "ПКНУО". Весь минулий рік проект підтримував Фонд "Євразія". У наступному році планується проводити засідання "Парламентського клубу НУО", з актуальних для громадських організацій питань повсякденного життя та існування громадянського суспільства в Україні. На парламентські засідання у наступному році запрошуватиметься ще більше регіональних НУО.
    На знімку: Під час підписання Угоди (з права на ліво)- Директор програми "Сприяння парламентові України Унівеситету штату Індиана- (США)- Фред Бредлі та свідиректор Едвард Рахімкулов та Директор проектів Фундації "Чинність закону" Олег Спорников та Лідія Гусина - координатор проекту від Фундації "чинність закону"


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю