Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


В Києві відбудеться колоквіум з проблем становлення громадянського суспільства21-08-2004

21 серпня, 2004 р.

    26 серпня 2004 року в Києві у рамках громадського проекту "Україна – це ми" відбудеться відкритий колоквіум "Вплив стану громадянського суспільства на ефективність розвитку України".
    
    Ініціативний консорціум проекту "Україна – це ми" продовжує проведення серії громадських колоквіумів з проблем становлення громадянського суспільства в Україні.
    
    До участі у 3-му відкритому колоквіумі запрошуються представники громадських організацій, бізнес-структур та органів державної влади, науковці, депутати, журналісти.
    
    Проект здійснюється консорціумом громадських організацій з 2003 року. Уже було проведено два відкритих колоквіума з проблем становлення громадянського суспільства в Україні на теми: "Чи потрібне в Україні громадянське суспільство і кому воно потрібне?", "Що потрібно і чого можна очікувати громадянському суспільству від публічної влади в Україні (державна влада, місцеве самоврядування)".
    
    Учасники колоквіумів обговорили тенденції та перспективи розвитку громадянського суспільства в Україні, а також можливі ризики і проблеми, які виникають при посиленні демократизації суспільства.
    
    Було розглянуто суспільні групи, які зацікавлені у становленні громадянського суспільства, а також групи, які стримують процеси розвитку демократії.
    
    Проаналізовано можливості і роль сучасної української влади (державної влади, місцевого самоврядування) у сприянні формуванню громадянського суспільства.
    
    Напрацьовані матеріали увійдуть до наступного альманаху проекту.
    
    Ініціативний консорціум проекту "Україна – це ми" запрошує до співпраці у проведенні регіональних колоквіумів за визначеними темами.
    
    Колоквіум відбудеться о 15-00 в приміщенні УВКР (прес-клуб Української Всесвітньої Координаційної Ради), за адресою:
    м. Київ, вул. Горького, 3-б, 2 поверх.
    
    Для участі у колоквіумі потрібно зареєструватися електронною поштою Gromada_com@ukr.net чи за телефоном (044) 510-76-43.
    
    
    
    Автор : Алла Шестакова, координатор проекту "Україна -це ми"


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю