Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 НОВИНИ


У Швейцарії відбудеться міжнародна освітянська конференція 03-09-2004

3 вересня, 2004 р.

    З 8 по 11 вересня 2004 року в Женеві (Швейцарія) пройде 47-я сесія Міжнародної конференції з питань освіти "Якісна освіта для всієї молоді: завдання, тенденції і пріоритети".
    
    За інформацією ЛIГАБiзнесIнформ, на конференції обговорюватимуться проблеми, викликані спадом довіри до освітніх структур і систем, а також ситуацією, коли учні не отримують знань, необхідних їм у сучасному світі.
    
    Конференцію регулярно проводить Міжнародне бюро з освіти ЮНЕСКО в Женеві. Цього року в ній візьмуть участь біля ста міністрів освіти, також сотні експертів і представників неурядових і міжурядових організацій, професійних і громадських асоціацій в галузі освіти.
    
    Мета конференції - реформа освіти, зокрема, середньої, яку слід адаптувати до індивідуальних і колективних потреб молоді і соціально-економічних реалій ХХІ століття.
    
    У підготовленій до конференції доповіді вказується, що молодь молодше 25 років складає біля половини населення планети, це найбільше покоління за всю історію.
    
    Більше мільярда юнаків та дівчат у віці 15-24 років живуть у найменш розвинених країнах. У доповіді підкреслюється взаємозв'язок між рівнем освіти та рівнем розвитку.
    
    У рамках конференції відбудуться чотири тематичні засідання: якісна освіта і гендерна рівність; якісна освіта і соціальна інтеграція; якісна освіта і навички життя; якісна освіта і роль викладача.
    
    Заключні дебати під головуванням Генерального директора ЮНЕСКО К.Мацуури будуть присвячені проблемам розвитку партнерства для забезпечення права молоді на якісну освіту.
    
    До початку роботи конференції пройдуть два підготовчі семінари "Середня освіта в глобальному масштабі: факти і перспективи" (5-7 вересня), другий семінар буде присвячено ролі освіти у профілактиці СНІДу (7 вересня).
    
    За даними спільної програми Організації Об'єднаних Націй з ВІЛ/СНІДу за останні роки більше половини всіх інфікованих у світі склала молодь - від 15 до 24 років.


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю