Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 ПРЕС-РЕЛІЗІ КЛУБУ


Соціальні послуги та реформування соціальної сфери – економічні засади громадянського суспільства
Київ, 22 грудня, 2005 р.

    Шановні колеги, запрошуємо Вас взяти участь у проведенні засідання «Парламентського клуба громадських організацій», яке відбудеться в приміщенні Верховної Ради України, вул. Грушевського 18/2, під’їзд №9, аудиторія №12 – 21 грудня 2005, о 16.00.
    Тема засідання «Соціальні послуги та реформування соціальної сфери – економічні засади громадянського суспільства».
    Відповідно до досліджень, проведеним Інститутом Джона Гопкинса, внесок громадських організацій - НУО у ВВП різних країн прямо залежить від рівня демократизації і розвитку економіки і може досягати 15 % (як наприклад, у Нідерландах). В Україні, рівень внеску НУО у ВВП не досягає і 1%. А тим часом в Україні накопичений значний досвід упровадження різних форм господарської активності НУО. Це стосується, насамперед , організацій, що працюють з різними цільовими групами, такими як: люди з особливими потребами, ВІЛ/СНІД -групи, бездомні тощо. Якщо розглядати НУО як механізм вирішення проблем територіальних співтовариств і розширення спектра послуг, що надаються населенню, то в місцевої влади з'являється можливість використовувати цей механізм для зниження соціальної напруженості, підвищення ефективності роботи управлінського апарата і забезпечення стійкого розвитку території. Отже в рамках нашого засідання саме й буде розглядатись така проблематика. А саме:
     законодавче забезпечення розвитку ринку недержавних соціальних послуг;
     соціальне інвестування як механізм залучення ресурсів реформування соціальної сфери;
     проект Закону України "Про внесення доповнень і змін у "Закон України "Про соціальні послуги", що виноситься народним депутатом України Кіссе А.І.;
     проект Закону України "Про соціальне замовлення".
    Засідання проводиться у партнерстві із Коаліцією громадських організацій “За посилення впливу громадянського суспільства на процес прийняття управлінських рішень” та за підтримки Форум SYD Шведський центр розвитку співпраці громадських організацій.
    З питань акредитації звертатися за тел. 5920383. Фундація «Чинність закону». Лідія Гусина. www.rol.org.ua info@rol.org.ua
    
    
    
    «Парламентський клуб НУО»


Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю


За підтримки фонду Євразія За фінансової підтримки фонду "Євразія"