Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 ДІЯЛЬНІСТЬ ОРГАНІЗАЦІЇ (1999-2000)

ПРОГРАМА ДІЯЛЬНОСТІ ОРГАНІЗАЦІЇ НА 1999 - 2000 РОКИ

І. На означений період часу планується провести наступні заходи та виробити наступну медіа -продукцію:

1. Документальний фільм і телепрограма Статус українських тимчасових працівників за кордоном (фінансується коштом фундації)

2. Права українських споживачів (ролик і телепрограма) спільно із Українською асоціацією прав споживачів "Захист" (Грант Консорціуму "Верховенство права") (Rule of law - consortium (USAID)

3. Документальний фільм і телепрограма Виконання Україною Міжнародної конвенції з авторських та суміжних прав (фінансується коштом фундації)

4. Документальний фільм і телепрограма Правочин - Правовий статус дітей з фізичними та розумовими вадами в Україні (за сприяння Консорціуму "Верховенство права")

5. Документальний фільм і телепрограма Правочин - Досвід Львівських та Миколаївських неурядових організацій в галузі захисту прав людини в Україні (Грант Консорціуму "Верховенство права"" (Rule of law - consortium (USAID)

6. Медіа-компанія з проблематики стандартизації харчової продукції спільно з компанією "Мономах" та міжнародною асоціацією виробників чаю

7. Створення Депутатського клубу "Преса і Парламент" при Профспілці Народних Депутатів України у Верховній Раді України і сприяння проведенню засідань цього клубу

8. Консультаційний фільм для семінарів Порядок реєстрації неурядових організацій (НУО) в Україні (за сприяння Фонду "Відродження")

9. Документальний фільм і телепрограма Хід реформи системи судочинства в Україні (Грант Консорціуму "Верховенство права"" (Rule of law - consortium (USAID)

10. Документальний фільм і телепрограма Правочин - Хід адміністративної реформи в Україні - Львівський досвід місцевого самоврядування (Грант Фонду "Відродження")

11. Документальний фільм і телепрограма Правочин - До 50-річчя Європейського Суду з прав людини (Грант Консорціуму "Верховенство права"" (Rule of law - consortium (USAID)

12. Документальний фільм і телепрограма Правочин Соціально-правовий статус кримських татар в Україні (Грант Фонду "Відродження")

13. Документальний фільм і телепрограма Правочин Соціально-правовий статус ромів (циган) в Україні (Грант Фонду "Відродження")

14. Порядок розгляду звернень громадян і порядок розгляду скарг від громадян в Верховному Суді України (консультаційний фільм для семінарів) (Грант Консорціуму "Верховенство права"" (Rule of law - consortium (USAID)

15. Постійна телевізійна соціально-правова програма "Правочин" - Третій канал УТ

16. Спільне з Консорціумом "Верховенство права" - тиражування та безкоштовна розсилка відеоматеріалів на соціально-правову тематику по 22 регіональних телекомпаніях України, в бродкастинговому форматі для подальшої перетрансляції

17. Спільна з товариством "Церебрал" - консультаційна лінія для людей з фізичними вадами "Слово юриста", а також телепрограма "Правочин", на цю ж тематику, за підтримки: (Грант Консорціуму "Верховенство права"" (Rule of law - consortium (USAID)

18. Громадська приймальня (юридична телевізійна клініка) телепрограми "Правочин" - безкоштовні юридичні консультації адвоката К. Майорової (власним коштом)

19. Телепрограма Правочин, тема: "Права підприємців в Україні" спільно із асоціацією виробників плодоовочевої продукції (Грант Консорціуму "Верховенство права"" (Rule of law - consortium (USAID)

20. Документальний фільм і телепрограма Правочин "Що таке молодіжні дебати" (Грант Фонду "Відродження" та за сприяння "ННД - жіночий консорціум)

21. Документальний фільм і телепрограма Правочин на тему: "Якість питної води - наше право" , спільно із громадською організацією "Екоправо Київ" (Грант Консорціуму "Верховенство права"" (Rule of law - consortium (USAID)


ІІ. Виконання програми, протягом звітного періоду доручається Правлінню

ІІІ. Контроль за виконанням програми протягом звітного періоду, доручається Наглядовій раді

Секретар Загальних Зборів
Фундації соціально - правового захисту населення "Чинність закону"
КОРНЕВА Ю.В.

Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю