Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 ДІЯЛЬНІСТЬ ОРГАНІЗАЦІЇ (1999-2000)

ПРОГРАМА ДІЯЛЬНОСТІ ОРГАНІЗАЦІЇ НА 1999 - 2000 РОКИ

І. На означений період часу планується провести наступні заходи та виробити наступну медіа -продукцію:

1. Документальний фільм і телепрограма Статус українських тимчасових працівників за кордоном (фінансується коштом фундації)

2. Права українських споживачів (ролик і телепрограма) спільно із Українською асоціацією прав споживачів "Захист" (Грант Консорціуму "Верховенство права") (Rule of law - consortium (USAID)

3. Документальний фільм і телепрограма Виконання Україною Міжнародної конвенції з авторських та суміжних прав (фінансується коштом фундації)

4. Документальний фільм і телепрограма Правочин - Правовий статус дітей з фізичними та розумовими вадами в Україні (за сприяння Консорціуму "Верховенство права")

5. Документальний фільм і телепрограма Правочин - Досвід Львівських та Миколаївських неурядових організацій в галузі захисту прав людини в Україні (Грант Консорціуму "Верховенство права"" (Rule of law - consortium (USAID)

6. Медіа-компанія з проблематики стандартизації харчової продукції спільно з компанією "Мономах" та міжнародною асоціацією виробників чаю

7. Створення Депутатського клубу "Преса і Парламент" при Профспілці Народних Депутатів України у Верховній Раді України і сприяння проведенню засідань цього клубу

8. Консультаційний фільм для семінарів Порядок реєстрації неурядових організацій (НУО) в Україні (за сприяння Фонду "Відродження")

9. Документальний фільм і телепрограма Хід реформи системи судочинства в Україні (Грант Консорціуму "Верховенство права"" (Rule of law - consortium (USAID)

10. Документальний фільм і телепрограма Правочин - Хід адміністративної реформи в Україні - Львівський досвід місцевого самоврядування (Грант Фонду "Відродження")

11. Документальний фільм і телепрограма Правочин - До 50-річчя Європейського Суду з прав людини (Грант Консорціуму "Верховенство права"" (Rule of law - consortium (USAID)

12. Документальний фільм і телепрограма Правочин Соціально-правовий статус кримських татар в Україні (Грант Фонду "Відродження")

13. Документальний фільм і телепрограма Правочин Соціально-правовий статус ромів (циган) в Україні (Грант Фонду "Відродження")

14. Порядок розгляду звернень громадян і порядок розгляду скарг від громадян в Верховному Суді України (консультаційний фільм для семінарів) (Грант Консорціуму "Верховенство права"" (Rule of law - consortium (USAID)

15. Постійна телевізійна соціально-правова програма "Правочин" - Третій канал УТ

16. Спільне з Консорціумом "Верховенство права" - тиражування та безкоштовна розсилка відеоматеріалів на соціально-правову тематику по 22 регіональних телекомпаніях України, в бродкастинговому форматі для подальшої перетрансляції

17. Спільна з товариством "Церебрал" - консультаційна лінія для людей з фізичними вадами "Слово юриста", а також телепрограма "Правочин", на цю ж тематику, за підтримки: (Грант Консорціуму "Верховенство права"" (Rule of law - consortium (USAID)

18. Громадська приймальня (юридична телевізійна клініка) телепрограми "Правочин" - безкоштовні юридичні консультації адвоката К. Майорової (власним коштом)

19. Телепрограма Правочин, тема: "Права підприємців в Україні" спільно із асоціацією виробників плодоовочевої продукції (Грант Консорціуму "Верховенство права"" (Rule of law - consortium (USAID)

20. Документальний фільм і телепрограма Правочин "Що таке молодіжні дебати" (Грант Фонду "Відродження" та за сприяння "ННД - жіночий консорціум)

21. Документальний фільм і телепрограма Правочин на тему: "Якість питної води - наше право" , спільно із громадською організацією "Екоправо Київ" (Грант Консорціуму "Верховенство права"" (Rule of law - consortium (USAID)


ІІ. Виконання програми, протягом звітного періоду доручається Правлінню

ІІІ. Контроль за виконанням програми протягом звітного періоду, доручається Наглядовій раді

Секретар Загальних Зборів
Фундації соціально - правового захисту населення "Чинність закону"
КОРНЕВА Ю.В.

Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій