Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

ІСАР «Єднання»
Ресурсний центр ГУРТ
ГО Громадянська палата міста Києва
Журнал
Коаліція ГО Покоління демократичних перетворень
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 ДІЯЛЬНІСТЬ ОРГАНІЗАЦІЇ (2003-2004)

ПРОГРАМА ДІЯЛЬНОСТІ ОРГАНІЗАЦІЇ НА 2003 - 2004 РОКИ

І. Відповідно до статті 15, Закону України "Про громадські організації", затверджується ця програма діяльності БО Фундація соціально - правового захисту населення "Чинність закону", на 2003 - 2004 роки:

1. Медіа-компанія з проблематики роз'яснення соціальної значимості деяких видів страхування, зокрема, медичного: фінансується приватними донорами

2. Участь із фільмом на тему: Нідерландський досвід в"язничої системи для неповнолітніх правопорушників (Грант Європейської комісії та посольства США, за сприяння Європейського інституту ЗМІ, в рамках проекту "Трансатлантична ініціатива) в конкурсі телевізійних програм на правоохоронну тематику "Золотий Георгій" - 2001, в номінації - "Кращий документальний фільм (репортаж" на правоохоронну тематику року)

3. Спільно із "Internews - Україна" або Національною асоціацією мовників, тиражування та некомерційна розсилка фільму на тему: Нідерландський досвід в"язничої системи для неповнолітніх правопорушників

4. Документальний фільм Екологія донецького басейну (фінансуватиметься - донорським коштом)

5. Документальний фільм Переробка побутових відходів - міф або реальність. (фінансуватиметься - Усесвітнім фондом охорони природи)

6. Створення - Депутатського клубу "НУО і Парламент" (грант Фонду Євразія)

7. Створення студії телевізійних програм "Чинність закону" (власним та донорським коштом) - порядок визначається окремим Протоколом і кошторисом Загальних Зборів

8. Створення телевізійної програми "Параграфи", тема: громадянські та цивільні права громадян - (власним, комерційним та донорським коштом)

9. Організація курсів навчання телевізійних фахівців, у правовому сегменті мовлення для НУО - різного спрямування діяльності (грант Фонду "Чарльза Стюарта Мотта)

10. Створення електронної сторінки Фундації (власним та донорським коштом)

11. Розміщення інформації про основні напрямки діяльності й поточні проекти

12. Створення неперіодичного друкованого бюлетеня "Чинність закону", накладом до 1000 примірників (власним та донорським коштом)

13. Створення друкованого збірника серії - "Чинність закону". Статті та матеріали членів Фундації на соціально - правову тематику в українській та зарубіжній пресі (власним та донорським коштом)

14. Створення та розповсюдження відеокасети: Відеопродукція Фундації "Чинність закону" за 4 роки "Бест", тема: громадянські та цивільні права українських громадян.

15. Спільно із редакцією газети "Україна - бізнес", друкований додаток "Економічні та соціальні права"

15.1. Тематика: "Права платників податків в Україні"

15.2. "Екологічні права"

15.3. Додаток "Страхова культура"

16. Розповсюдження інформації про діяльність Фундації "Чинність закону", партнерських організацій і фондів, міжнародних структур

17. Співпраця із офісом Уповноваженого ВРУ з прав людини в Україні, відвідання усіх заходів Уповноваженого, вироблення відеопродукції про його діяльність, розміщення в телевізійному ефірі. Інші спільні заходи з Уповноваженим

18. Співпраця із донорськими організаціями України та міжнародними, - порядок визначається окремим Протоколом і кошторисом Загальних Зборів

19. Участь в інших національних і міжнародних теле- і кінофестивалях

ІІ. Виконання програми, протягом звітного періоду доручається Правлінню

ІІІ. В програму можуть бути внесені зміни, але виключно за окремим рішенням Загальних Зборів та відповідними змінами в "Річному кошторисі організації"

IV. Згідно цієї програми затвердити річний кошторис організації

V. Контроль за виконанням програми протягом звітного періоду, доручається Наглядовій раді

Секретар Загальних Зборів
Фундації соціально - правового захисту населення "Чинність закону"
Демиденко Ю.В.

Чи підтримуєте ви приватизацію сільгоспземель?
Так
Ні
Треба подовжити мораторій