Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 ДІЯЛЬНІСТЬ ОРГАНІЗАЦІЇ (2003-2004)

ПРОГРАМА ДІЯЛЬНОСТІ ОРГАНІЗАЦІЇ НА 2003 - 2004 РОКИ

І. Відповідно до статті 15, Закону України "Про громадські організації", затверджується ця програма діяльності БО Фундація соціально - правового захисту населення "Чинність закону", на 2003 - 2004 роки:

1. Медіа-компанія з проблематики роз'яснення соціальної значимості деяких видів страхування, зокрема, медичного: фінансується приватними донорами

2. Участь із фільмом на тему: Нідерландський досвід в"язничої системи для неповнолітніх правопорушників (Грант Європейської комісії та посольства США, за сприяння Європейського інституту ЗМІ, в рамках проекту "Трансатлантична ініціатива) в конкурсі телевізійних програм на правоохоронну тематику "Золотий Георгій" - 2001, в номінації - "Кращий документальний фільм (репортаж" на правоохоронну тематику року)

3. Спільно із "Internews - Україна" або Національною асоціацією мовників, тиражування та некомерційна розсилка фільму на тему: Нідерландський досвід в"язничої системи для неповнолітніх правопорушників

4. Документальний фільм Екологія донецького басейну (фінансуватиметься - донорським коштом)

5. Документальний фільм Переробка побутових відходів - міф або реальність. (фінансуватиметься - Усесвітнім фондом охорони природи)

6. Створення - Депутатського клубу "НУО і Парламент" (грант Фонду Євразія)

7. Створення студії телевізійних програм "Чинність закону" (власним та донорським коштом) - порядок визначається окремим Протоколом і кошторисом Загальних Зборів

8. Створення телевізійної програми "Параграфи", тема: громадянські та цивільні права громадян - (власним, комерційним та донорським коштом)

9. Організація курсів навчання телевізійних фахівців, у правовому сегменті мовлення для НУО - різного спрямування діяльності (грант Фонду "Чарльза Стюарта Мотта)

10. Створення електронної сторінки Фундації (власним та донорським коштом)

11. Розміщення інформації про основні напрямки діяльності й поточні проекти

12. Створення неперіодичного друкованого бюлетеня "Чинність закону", накладом до 1000 примірників (власним та донорським коштом)

13. Створення друкованого збірника серії - "Чинність закону". Статті та матеріали членів Фундації на соціально - правову тематику в українській та зарубіжній пресі (власним та донорським коштом)

14. Створення та розповсюдження відеокасети: Відеопродукція Фундації "Чинність закону" за 4 роки "Бест", тема: громадянські та цивільні права українських громадян.

15. Спільно із редакцією газети "Україна - бізнес", друкований додаток "Економічні та соціальні права"

15.1. Тематика: "Права платників податків в Україні"

15.2. "Екологічні права"

15.3. Додаток "Страхова культура"

16. Розповсюдження інформації про діяльність Фундації "Чинність закону", партнерських організацій і фондів, міжнародних структур

17. Співпраця із офісом Уповноваженого ВРУ з прав людини в Україні, відвідання усіх заходів Уповноваженого, вироблення відеопродукції про його діяльність, розміщення в телевізійному ефірі. Інші спільні заходи з Уповноваженим

18. Співпраця із донорськими організаціями України та міжнародними, - порядок визначається окремим Протоколом і кошторисом Загальних Зборів

19. Участь в інших національних і міжнародних теле- і кінофестивалях

ІІ. Виконання програми, протягом звітного періоду доручається Правлінню

ІІІ. В програму можуть бути внесені зміни, але виключно за окремим рішенням Загальних Зборів та відповідними змінами в "Річному кошторисі організації"

IV. Згідно цієї програми затвердити річний кошторис організації

V. Контроль за виконанням програми протягом звітного періоду, доручається Наглядовій раді

Секретар Загальних Зборів
Фундації соціально - правового захисту населення "Чинність закону"
Демиденко Ю.В.

Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати