Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 ПУБЛІКАЦІЇ -- Бюлетені та видання наших колег


Бюлетень Фонду регіональних ініціатив - Випуск №2

   
    fri_net_ua@poshta.org.ua
    факс. +38 044 4287168
    22 травня 2007-й рік
    
    
    В Кіровоградській області за підтримки «Freedom House» продовжується реалізація
    моніторингу молодіжної політики
    На сьогоднішній день триває реалізація проекту “Моніторинг реалізації державної молодіжної політики на Кіровоградщині”, обласною громадською молодіжною організацією “Фундація Регіональних Ініціатив”, а також оголошено Фондом «Freedom House» в рамках програми “Участь громадян у виборчих процесах в Україні”. Вже проведено соціологічне опитування 8 районів у т.ч. міст обласного підпорядкування – 4: Кіровоград, Олександрія, Світловодськ, Знам’янка; та 4 - районного підпорядкування: Бобринець, Новоархангельськ, Добровеличківка, Новоукраїнка. Також ще проводяться фокус-групи до яких входять представники молодіжних громадських організацій, молоді сім’ї, представники працюючої молоді та із малозабезпеченої молоді з метою дослідження молодіжної політики та уточнення справжнього ставлення молоді до питань такої політики…. Докладніше читайте на www.fri.net.ua" TARGET="_blank">www.fri.net.ua" TARGET="_blank">www.fri.net.ua З усіх питань звертайтеся до керівництва проекту – 80675202073 (Світлана Гаращенко)
    
    ЩОРОКУ - НА ПРОЩУ ДО ТАРАСА
    Звернення Руху добровольців “Простір свободи” до співвітчизників,
     органів влади та громадських об’єднань
    22 травня Україна відзначає річницю виконання Заповіту Шевченка. У цей день 146 років тому прах Кобзаря спочив на Дніпровій кручі поблизу Канева. Тарасова Гора стала місцем, куди навіть у найскрутніші часи приходили українські патріоти, щоб уклонитися Шевченку і набратися сили для праці в ім’я своєї країни.
    Саме тут “Братство тарасівців” і Микола Міхновський 116 років тому дали клятву на вірність України і закликали до її самостійності…
    …У нас є рік, щоб разом зробити це свято живим, цікавим і справді всенародним. 18 травня 2008 року тисячі українців прийдуть на Тарасову гору, щоб замислитися про вічні духовні цінності і відчути себе гідним народом. Започаткувавши таку традицію, ми зможемо зробити її щорічною, і з часом ПРОЩА ДО ТАРАСА стане одним з визначальних факторів єднання української нації.
    Запрошуємо всіх людей доброї волі, громадські об’єднання та органи влади підтримати нашу ініціативу і спільно втілити її в життя на благо нашої Вітчизни.
     Докладніше читайте на порталі www.fri.net.ua
    З питань коментарів звертайтеся до керівництва організації – 80979873187 (Тарас Шамайда)
    Анонси:
    ХАРКІВський відкритий дебатний турнір "FIRE". 2-3 червня 2007 року органи студентського самоврядування ХНПУ ім. Г.С.Сковороди разом із Сенатом ХНУРЕ проводять Харківський відкритий дебатний турнір „FIRE”. Місце проведення турніру: м. Харків, вул. Блюхера, 2. До участі запрошуються вся інтелектуальна молодь Харкова, представники різних університетів, молодіжних організацій, прогресивних рухів. У турнірі також братимуть участь команди з Києва.
    Контакти: голова Оргкомітету Турніру Роман Мельник, debate@ukr.net
    детальніше дивіться на порталі в розділі «можливості» на порталі
    ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСТЬ. День міста по-грецьки. Незвичайним буде відзначення вже 54-ї річниці Нового Роздолу. Напередодні уродин міста, 26 травня, новороздільці зможуть вперше взяти участь у святкуванні Дня Європи, зокрема Греції.. Очікується, що Новий Розділ відвідає поважна делегація з грецького консульства та грецької спільноти Львова.
    Контакти: Анатолій ШАЛАЄВ, голова Новороздільської МО ФРІ,
    член ради старійшин ВМГО ФРІ, т. 80935636449
    детальніше дивіться на порталі в розділі «можливості» на порталі
    УГОРЩИНА. 30.05.07. Громадська організація „Інститут Політичної Освіти” інформує про початок серії семінарів „Молоді лідери”, яку проводитиме Інститут Роберта Шумана (Угорщина, Будапешт). Програма „Молоді лідери” включає в себе 3 тижневі семінари, які проходитимуть протягом 2007-2008 року у м. Будапешті. Учасники навчання – молоді лідери 22-30 років.
    Контакти: 278-55-43, 278-55-16, t_valkova@yahoo.com,
    детальніше дивіться на порталі в розділі «можливості» на порталі www.fri.net.ua
    

Публікація від 24 травня, 2007 р.

Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати