Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

Quicks: Креативний мобільний застосунок для відеомонтажу
Мобільний додаток Slibe для веб - дизайнерів
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область

 

 ПУБЛІКАЦІЇ -- Правозахисні публікації наших колег


Чого варте крісло начальника Ніжинської міліції?

   
    Через декілька днів Ніжинський міськрайвіділ міліції можливо знову очолить полковник міліції Рубель М.В., знятий з цієї посади під час сумнозвісних подій по вбивству працівниками ніжинської міліції підполковника авіазагону МНС Олег Довганюка. Тодішні його 2 підлеглі отримали по 4 роки позбавлення волі, а третьому дали 14 років ув’язнення. Інформація про можливе „призначення” почала вже 3 дні тому гуляти серед правоохоронців Ніжина та коридорами УМВС України в Чернігівський обл. І якщо прослідкувати події, то і не дивно, що генерал Нонік, керівник обласної міліції, особисто сьогодні виїхав до Ніжина проводити особистий прийом громадян. Чи не викликає подив така увага до Ніжина, де налагоджується порядок у місті, проводяться роботи по реконструкції приміщення міліції, налагоджується співпраця з місцевим бізнесом. Кому так боляче „наступив на горло» нинішній керівник міліції? І як не дивно, нинішній начальник Петренко не робить капітальних ремонтів у своєму власному кабінеті після призначення на посаду, а направляє кошти на покращення діяльності своїх підлеглих та їх побуту. І може знаходити спільну мову із депутатським корпусом, який підтримує його діяльність фінансово. Де у нас сьогодні Ради підтримують фінансово діяльність правоохоронців? Особисто, під час опитування я такого не чув. А деякі керівники міліції залучають власні кошти для ремонтів ІТТ. Дивно...
     Чи керується новий начальник обласної міліції моральними та етичними принципами ротації кадрів, сприяючи поверненню колишніх звільнених із займаних посад? Рішення суду – зрозуміло. Потрібна прозорість таких процедур призначення - громадськість повинна знати до кого можна звернутися за допомогою. Спростуйте чутки, шановний пане генерале і скажіть – хто буде керувати Ніжинською міліцією?
    
    P.S.
    Багато гарячих точок сьогодні на теренах Чернігівської області. – це і Куликівка, де по звірячому забито до смерті Миколу Климка, а правоохоронці тільки через місяць опитують свідків, котрі перші були на місці події і викликали „швидку” і міліцію і робиться все , щоб ніс відповідальність один, інший нічого не пам’ятає – був п’яний. А де двоє „дорослих” друзів, один із котрих син працівника міліції?? Рідні загиблого звертаються за допомогою, щоб покарати усіх винних у цьому злочині.
    Це і закриття кримінальної справи, коли особа у стані алкогольного сп’яніння скоює наїзд на пішохода. Результат – смерть людини. А слідчий закриває справу і притягає нетверезого водія до адміністративної відповідальності. Знову рідні загиблої звертається за допомогою до громадської організації.
    Як „давали хабара” у суботу, під час іспитів і було затримано декана вищого навчального закладу – теж цілий детектив із залученням правоохоронців.
    До кого звертатись !?!?
    
    Олександр Підгорний
    Центр "Доброчин"
    а/с 435, м. Чернігів, 14017
    тел. (0462) 67-71-81
    dobrochyn@cn.relc.com
    www.dobrochyn.org.ua
    

Публікація від 14 червня, 2007 р.

Яким суспільним інституціям ви довіряєте найбільше?
Президенту
Верховній раді
Уряду
органам місцевого самоврядування
Армії
Поліції
Цекрві
Громадським організаціям
Волонтерам
Нікому не довіряю