Наша сторінка на Facebook Наша сторінка у Twitter Наш канал Youtube
підписатися на новини
Email
підписатись
відписатись

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІНТЕГРО
Фонд Країна Добродій
Газета Нова Доба - видання про Київ і столичну область
Парламентський клуб НУО
Українська гельсинська спілка з прав людини
Портал Громадський простір

 

 ПУБЛІКАЦІЇ -- Бюлетені та видання наших колег


КСВ в Україні Інформаційний бюлетень

   
    Ви бачите перший примірник інформаційного бюлетеня "Корпоративна соціальна відповідальність в Україні", який щотижня буде розповідати Вам про новини у галузі КСВ та спільні програми бізнесу і громад в Україні. Бюлетень інформуватиме компанії, громадські організації, ЗМІ, лідерів громад та державних службовців про те, що відбувається, і як долучитися до цих ініціатив. Дізнатись більше про КСВ можна тут.
    УФГ пропонує компаніям взяти участь у визначенні першого українського рейтингу "Найкращий корпоративний благодійник" року
    Звання «Найкращий корпоративний благодійник» - це модель визнання й пропаганди доброчинності бізнесу, поширена в усьому світі, яка має на меті пропагувати відповідальну й прозору корпоративну благодійність. Рейтинг базується цілковито на кількісних даних. Рейтинги визначаються в кількох категоріях: абсолютна сума допомоги; відносна сума допомоги у відсотках до валового прибутку; обсяг негрошової допомоги і допомоги громаді. УФГ пропонує компаніям взяти участь у цьому конкурсі, заповнивши анкету та надіславши її на адресу УФГ до 26 вересня 2007 року. За анкетою та більш детальною інформацією звертайтесь на www.donorsforum.org.ua.
    Проект Фонду "Розвиток України" «Зупинимо туберкульоз»
    1 серпня 2007 року по всій Україні стартує інформаційна кампанія проекту «Зупинимо туберкульоз», що реалізується в рамках програми "Здоров'я нації" Фонду "Розвиток України". Проект консолідує зусилля представників влади, бізнесу, міжнародних та національних недержавних організацій навколо вирішення проблеми туберкульозу в Україні. Окрім інформаційної кампанії проект включає такі напрями: спеціальні проекти, спрямовані на проведення досліджень та створення відповідної інфраструктури, та регіональну пілотну програму в Донецькій області для покращення якості діагностики та лікування туберкульозу. Фонд «Розвиток України», заснований групою СКМ у 2005 році, детальніше про місію та програми Фонду дізнайтесь нa www.fdu.org.ua.
    Що нового у благодійників
    Фонд "Відкрий Україну" відкрито
    Цього тижня в Україні з'явився новий фонд "Відкрий Україну".
    Створений за ініціативи Арсенія Яценюка та Збігнєва Джимали, благодійний фонд спрямовуватиме свою діяльність на посилення авторитету України у світі, розвиток міжнародної співпраці, інформаційну підтримку та захист прав українських громадян. Програми фонду будуть направлені на підтримку молодої української ґенерації, трудових мігрантів, української діаспори з метою консолідації зусиль громадянського суспільства у напрямку інтеграції України у європейський простір та посилення позиції України на світовій арені. Спрямовуючи свою діяльність на ключові міжнародні аналітичні центри, засоби масової інформації, діячів культури, ділові еліти, "Відкрий Україну" поглиблюватиме розуміння нашої країни за кордоном. За більш детальною інформацією звертайтесь тут.
    Інформаційний бюлетень "КСВ в Україні" випускає Фонд Євразія в партнерстві з Softline та USAID. Детальніше про це на www.csrukraine.org.ua.
    
    Ваші новини по КСВ надсилайте, будь ласка, на csrbulletin@eurasia.kiev.ua.
    
    Реалізація даного бюлетеня стала можливою завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Фонд Євразія несе відповідальність за зміст цього документа; точка зору, відображена в даному документі, може не збігатися з точкою зору Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) чи Уряду США.
    
Туризм, отдых

Публікація від 29 серпня, 2007 р.

Чи вважаєте ви за необхідне реформувати ООН?
Так
Ні
ООН потрібно ліквідувати, а не реформувати